פרדיס מתכוננת לעונה הקרובה בליגה ב': המאמן ריאן טאהא חתם, שחקנים חדשים הצטרפו

קבוצות ליגה ב' עובדות בקצב לקראת פתיחת העונה הקרובה שלהן ומי שנכנסה לקצב של יריבותיה היא העולה החדשה הפועל פרדיס כאשר החתימה את המאמן טאהא ריאן ושחקני סגל חדשים.

הפועל פרדיס מתכוננת לעונה הקרובה לאחר שכזכור, את רוב העונה האחרונה הובילה פרדיס במקום הראשון בטבלת ליגה ג' ואילו בסוף העונה בתום ניצחון במשחק מותח על פרדס חנה שהייתה צמודה אליה במקום השני היא הבטיחה את עלייתה לליגה ב'.

בימים אלו החתימה הקבוצה את המאמן ריאן טאהא שבעונה האחרונה החליף את חיים סירוטקין במ.ס כפר קאסם ולאחר הפסד ליריבה נס ציונה ולאחר ארבעה משחקים סיים את תפקידו כמאמן הקבוצה בליגה א' דרום. כעת, הוא מקבל שוב קבוצה להוביל כאשר יוביל את פרדיס בעונה הקרובה בליגה ב'.

טאהא. יוביל את פרדיס בליגה ב' העונה הקרובה

בנוסף למאמן, הצטרפו לקבוצה השחקנים: הקשר האחורי יקיר חלויאן ששיחק בשמשון בני טייבה, הבלם אהרן בויקו ששיחק בעונה האחרונה בהפועל חדרה שעלתה לליגה הלאומית, הקשר שי מוטאי, המגן השמאלי ברק מסיקה והחלוץ אביב עזריה.

עוזר מאמן וחבר ההנהלה וואפי חוסאנייה אמר ליאללה ספורט: "זאת השנה הראשונה שלנו בליגה ב' ואנחנו הולכים לבנות קבוצה חזקה כשהמטרה היא לשחק בפלייאוף עליון. נתבסס על שחקני הבית שיש לנו מהם סגל טוב ומצויין, אני אישית סומך עליהם ונוסיף אליהם שחקנים נוספים מבחוץ במטרה שתהיה לנו קבוצה חזקה וסגל רחב"

#הפועלבניפרדיס

כתבות נוספות