עמראן אלקרינאוי ועבאדי פרחאת חתמו בהפועל עכו והצטרפו לאימון הפתיחה

הפועל עכו פותחת היום(ראשון) את העונה שלה באופן רשמי ומקיימת את אימון הפתיחה הרשמי באצטדיון הביתי בעיר, יחד עם זאת מבשרת על הצטרפותם של שני השחקנים עמראן אלקרנאוי ועבאדי פרחאת.

בצל הפרשות המתנהלות סביב הקבוצה בהיבט הכלכלי והבעלות, היום נפתחה באופן רשמי העונה של הפועל עכו כאשר אימון הפתיחה מספק עניין לא פחות ממה שקורה סביב הקבוצה. בהיבט שחקני המגזר, המגן דיאא לבאבידי, סאקר שאקר ועזאת חלאילה זומנו לאימון הפתיחה ואליהם מצטרפים שני שמות חדשים שחתמו בקבוצה הבוקר באופן רשמי והם עמראן אלקרנאוי ועבאדי פרחאת. מי שלא הגיעו לאימון הפתיחה ולא ממשיכים בקבוצה הם מוראד אבו ענזה, אחמד קסום ומחמוד עבאס.

החלוץ המוכשר עמראן אלקרינאוי בן ה-21 ששייך להפועל באר שבע והושאל בעונה האחרונה לבני לוד. במדי הקבוצה מהליגה הלאומית כבש אלקרינאוי 6 שערים ומדובר בשחקן מוכשר מאוד שעשה עונות מצוינות גם בקבוצת הנוער של האלופה ועורר עניין אצל מספר קבוצות בליגת העל.

אלקרינאוי אמר לאחר החתימה: "מרגש. הייתה לי עונה טובה בלוד וידעתי שיהיו לי הצעות בליגת העל. העדפתי את עכו על יתר ההצעות ואני מקווה שעשיתי בחירה נכונה. אני מצפה מעצמי לתת עונה טובה ולהחזיר למועדון על האמון בי".

עמראן אלקרנאוי. כשרון צעיר שעניין קבוצות נוספות בליגת העל

צילום: מועדון הכדורגל הפועל עכו

המגן עבאדי פרחאת בן ה-21 ששייך להפועל תל אביב והושאל בעונה האחרונה להפועל ירושלים בליגה הלאומית. בשבועות האחרונים הפועל תל אביב הייתה מעוניינת להחזירו אך פרחאת החליט לבדוק אופציות נוספות ולבסוף חתם בהפועל עכו וינסה לרשום עונה טובה ולהתקדם בליגת העל.

פרחאת אמר לאחר החתימה: "עכו עבורי זה כמו בית. זה באמת 10 דק נסיעה מהבית שלי ככה שזה מאד טבעי לי לשחק פה, אני שמח שהפועל תא הגשימו לי חלום ואפשרו לי לשחק בליגת העל. לפי השחקנים שאני רואה פה וגם מה שאני שומע שיגיעו אני בטוח שאנחנו נהיה ההפתעה של הליגה".

לא חוזר להפועל תל אביב. פרחאת

צילום: מועדון הכדורגל הפועל עכו

#עבאדיפרחאת #עמראןאלקרינאוי

כתבות נוספות