סבירסקי התרשם מואיל חירבאוי שייבחן גם בהפועל חיפה

ואיל חירבאוי, אחד השמות המדוברים ביותר בחלון ההעברות של ליגה א' צפון, עדיין לא חתם באף קבוצה לעונה הקרובה ומנצל הזדמנות שניתנה לו להיבחן בשתי קבוצות ליגת העל.

העונה האחרונה של הקשר ואיל חרבאוי הייתה מוצלחת מאוד והוא היה אחד השחקנים המשמעותיים והחשובים בסגל הפועל אכסאל מליגה א' צפון. הקשר המוכשר הגיע לאכסאל מהפועל כפר כנא ולפני כן עבר דרך לא מעט קבוצות בליגות הנמוכות, בליגה הלאומית ואף בליגת העל בקבוצת בני סכנין. בימים אלו חרבאוי מבוקש מאוד אצל לא מעט קבוצות ליגה א' צפון מלבד קבוצתו האחרונה שמעוניינת מאוד להשאיר אותו, אך את הימים הקרובים הוא משקיע באימוני ליגת העל אליהם הצטרף ועוד יצטרף כאשר מדובר במבחן גדול עבורו שאולי יחזיר אותו לליגה הבכירה ממנה כבר טעם בעברו.

אמש(שבת) כבר היה באימון ראשון בקבוצת בני סכנין כאשר המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי, על אף הקושי בתקשורת בגלל השפה, העביר לחרבאוי את המסר לפיו הוא התרשם ממנו מאוד. ביום שני הקרוב צפוי להגיע חרבאוי יחד עם השחקנים הנוספים מהליגות הנמוכות לאימון נוסף בבני סכנין אליה הוא רוצה מאוד לחזור ובנוסף לכך הוא יצטרף לאחד האימונים של קבוצה נוספת בליגת העל הפועל חיפה.

ילבש שוב את מדי סכנין? חרבאוי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במידה וחרבאוי יסיים את פרק המבחנים בליגת העל ללא סיכום באחת מן הקבוצות, הוא יפעל לקידום משא ומתן עם קבוצות הליגות הנמוכות שמעוניינות בו כאשר הקשר המוכשר מחזיק בהצעות גם מליגה א' וגם מהליגה הלאומית אך ככל הנראה שאם לא ישחק בליגת העל, הוא יחתום באחת מקבוצות ליגה א' צפון ומה שבטוח הוא שאם זה יקרה הקבוצה האחרונה בה שיחק לא תוותר עליו כל כך במהרה.

#וואילחירבאוי

כתבות נוספות