בני סכנין פתחה את העונה: השחקנים הברזילאים לא התאמנו, כליבאת וזגורי ערכו אימון בכורה

בני סכנין פתחה היום(ראשון) את העונה באופן רשמי כאשר ערכה את אימון הפתיחה במגרש האימונים שלה לעיני הקהל המקומי. שני השחקנים הברזילאים לא שותפו באימון, וונדרסון ואברהם פאס יגיעו מחר, זגורי וכליבאת ערכו אימון בכורה.

לעיני הקהל המקומי שלה במגרש האימונים בסכנין ערכה הקבוצה את אימון הפתיחה. ראשית פתח המאמן ז'אירו סבירסקי בשיחה לסגל השחקנים שלו כאשר במהלך הנאום אמר: "אני רוצה לברך אתכם על העונות האחרונות הטובות בליגה קשה כמו ליגת העל. אני יודע שאתם מסוגלים לתת עונה גדולה(בשלב הזה גם פנה לחלק מהם באופן אישי לעיני כל הקהל) . אנחנו אולי לא ננצח את כל המשחקים, אבל המטרה להראות טוב בכל המשחקים, אנחנו רוצים לתת את העונה הכי טובה של סכנין. תאמינו בי, אני מאמין בכם והעונה שלנו מתחילה בזה הרגע"

שחקני הקבוצה במהלך האימון

שני השחקנים הברזילאים ג'ונתן לוקה ולוקאס גאוצ'ו היו במתחם האימונים אך לא לקחו חלק באימון מכיוון שטרם עברו את הבדיקות הרפואיות. בסכנין התייחסו לנושא ואמרו שהם צפויים לערוך את הבדיקות כבר הערב על מנת לחתום בקבוצה כמה שיותר מהר. מי שעוד נעדרו מהאימון הם אברהם פאס וונדרסון שיגיעו מחו"ל מחר.

ג'ונתן לוקה ולוקאס גאוצ'ו. לא שותפו באימון

מלבד שמות החדשים ישראל זגורי ומוחמד כליבאת, נצפו במתחם האימונים השוער מתן עמבר השייך להפועל ראשל"צ והיה מושאל בעונה האחרונה למכבי שעריים כאשר הוא מועמד לתפקיד השוער השני במקומו של אסף רז. בנוסף אליו, התאמן יחד עם הקבוצה השחקן פאיז סעדי מנצרת ששיחק בנוער של הקבוצה ויאריאל.

הצטרף לאימון הפתיחה. סעדי עם חולצת יאריאל

ישראל זגורי אמר בסוף האימון: "אני שמח להיות פה ומקווה שנעשה עונה עוד יותר טובה מהעונה שעברה. פלייאוף עליון יהיה הישג יפה מאוד, אבל אני שואף להגיע כמה שיותר גבוה גם בגביע ואולי להביא אותו לפה לסכנין. ההתרשמות מהמאמן חיובית. אני מקווה שיחד איתו נעשה עונה טובה. הראש שלי רק בסכנין ולא בבית"ר. לא אמרתי בעבר שאני מהיציע המזרחי, אמרתי שאח שלי אוהד בית"ר ואין לי בעיה עם זה".

אימון בכורה. זגורי

עוזר המאמן איימן חלאילה הוסיף: "בחרנו את השחקנים שהגיעו לכאן לטובת המועדון, את השחקנים החדשים הישראלים אנחנו כבר מכירים טוב מאוד. אני ומוחמד כליבאת בקשר זה נכון וגם עם כולם, היה הרבה לחץ מצדי להחזיר את כליבאת הביתה ואני בכוונה אומר הביתה כי כאן זה הבית שלו"

איימן חלאילה והשחקנים במהלך האימון

עטאא ג'אבר. התאמן בצד בגלל החזרה מפציעה

חזר לסכנין. אימון בכורה לכליבאת

#בניסכנין

כתבות נוספות