מונה מאמן חדש לאיחוד בני מג'דל כרום

לאחר כשבועיים מאז עזיבתו של אחמד סבע להפועל אום אל פחם, מינתה איחוד בני מג'דל כרום הערב באופן רשמי את עלי בדר למאמנה החדש.

בדר בן ה- 34 מהכפר חורפיש אימן בעברו קבוצות נוער ביניהן מחלקת הנוער של קריית שמונה ואת קבוצת נערים א' שלה אותה הוביל כמעט במשך כל העונה בה זכתה בגביע המדינה. בנוסף היה במשך זמן רב בתפקידי אימון בקבוצת הנוער של מ.ס כרמיאל צפת, עלה ליגה עם קבוצת נערים שלה והיה גם מאמן הכושר של קבוצת הבוגרים ועוזר המאמן של עודד קוטר ואיתי מרדכי בתקופתם בקבוצה.

עלי הוא גם בעלים של בית ספר לכדורגל בחורפיש מזה 10 שנים ממנו ייצאו שחקנים לקבוצות ליגת העל ובשנה שעברה שימש מאמן כושר במכבי קרית אתא כאשר בתקופה בה שאול דה צוקרל התפטר שימש כמאמן ראשי של הקבוצה. בתפקידיו בתור מאמן קבוצה בוגרת לפני שנתיים אימן את קבוצת הבוגרים של גוליס לתקופה קצרה ובעונת 2010 אימן בליגה ב' את מכבי בני נחף.

יו"ר הקבוצה סמיר מנאע אמר על המינוי: "יחד עם המאמן ננסה לבנות קבוצה חדשה לאחר עזיבתם של הרבה שחקנים מהסגל של העונה האחרונה"

בהיבט חיזוקים צפויים, הקבוצה מתכננת להתחזק בכל העמדות ומצב הסגל שלה לא טוב ולא מוכן כלל לפתיחת העונה וכעת כשיש מאמן רשמי לקבוצה היא תפעל להחתמת שחקנים ולבניית הסגל מחדש ונדרש לכך עבודה רבה. כמו כן, שחקנים נוספים עדיין מועמדים לעזוב לקבוצות אחרות כאשר שמם של כמה מהם הוזכר יחד עם המאמן אחמד סבע שעכשיו מאמן את אום אל פחם בליגה א' ורוצה לצרף אותם לסגל שלו בדומה לשחקן אמיר כנען שכבר צורף אליו באופן רשמי.

דרך חדשה למג'דל כרום

#איחודבנימגדאלכרום

כתבות נוספות