מהראן לאלה מושעה זמנית עד להגשת כתב אישום

בתום דיון שהתקיים היום בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בעקבות חשדות בשימוש בחומרים אסורים של השחקן מהראן לאלה נקבע כי השחקן מושעה זמנית בכפוף לכך שתוך 14 יום יוגש כתב אישום. לאחר הגשת כתב האישום יתקיים דיון נוסף.

כזכור, לפני שבוע הוציאה ההתאחדות לכדורגל הודעה רשמית ובה נאמר כי במסגרת בדיקה למציאת חומרים אסורים שנערכה ביום ה- 13.05.2017 במשחק בין הפועל חיפה הפועל כפר סבא, נמצאו חומרים אסורים במבחנה שסיפק שחקן הפועל חיפה מהראן לאלה.

מושעה זמנית. לאלה

צילום: מועדון כדורגל הפועל חיפה

מאז החלה השתלשלות האירועים בנושא כשגם תגובתו של לאלה בנושא יצאה בסמוך להודעת ההתאחדות ובה נאמר: "מעולם לא

השתמשתי בחומרים אסורים ואני בטוח שבקרוב יתברר שמדובר בטעות ובסערה בכוס תה. אני מתכוון להילחם על חפותי ועל שמי הטוב ולשחק עוד הרבה שנים כדורגל. מודה לאוהדים הרבים מכל רחבי הארץ בכלל ושל הפועל חיפה בפרט על התמיכה ומקווה בקרוב להחזיר להם על המגרש" מלבד הודעתו הרשמית, לאלה הצהיר לא פעם שהחומרים בהם השתמש הם ויטמינים ומשככי כאבים בלבד.

אם כך, היום התקיים הדיון הראשון בעניינו של מהראן לאלה ובסופו נקבע שהשחקן מושעה ל-14 יום עד שיוגש כתב אישום. במהלך הדיון הבהיר עורך דינו של לאלה כי הוא מוותר באופן רשמי על פתיחת הבקבוקון השני על מנת לזרז את התהליך ובסיום הדיון הייתה מחלוקת על השעייתו של החלוץ האם היא כוללת גם את אימוני הקבוצה שצפויים להתחיל במהלך השבועיים בהם הוא מושעה

בנושא זה הבהיר העו"ד אפרים ברק, היועץ המשפטי להתאחדות, כי "המונח השעיה משמעותו בהתאחדות לכדורגל ותקנון פיפא אינו ניתן לפרשנות אחרת אלא למונח של השעיה מכל פעילות של ההתאחדות לכדורגל. ישנה הוראה ספציפית המתירה לשחקן לחזור להתאמן לפני סוף ההשעיה ומכאן אני למד שההשעיה הינה מלאה ומוחלטת" אך לבסוף נפסק כי לאלה כן רשאי להתאמן יחד עם הקבוצה עד להגשת כתב האישום.

#מהראןלאלה

כתבות נוספות