לא יגיעו לבד לסכנין: יחד עם השחקנים הברזילאים יגיע עוזר נוסף למאמן

פרסום ראשון: היום(רביעי) צפויים לנחות השחקנים הברזילאים בארץ ובכך להתחיל את שלב הבדיקות הרפואיות על מנת לחתום בקבוצה. יחד עם השחקנים יגיע עוזר נוסף למאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי.

מהרגע שהגיע המאמן הבריזלאי ז'אירו סבירסקי, בקבוצה ציפו להגעתם של השחקנים אותם יביא לקבוצה כאשר דובר על שחקנים עם יכולת טכנית גבוהה שיעשו שדרוג משמעותי לחלק ההתקפי שלה ובשעות הקרובות סוף כל סוף זה צפוי לקרות כאשר בקבוצה כבר הבהירו שהם מסוכמים ונדרש רק תהליך הבדיקות הרפואיות והחתימה. ולא רק בסגל השחקנים, אלא גם בצוות המקצועי נעשה שינוי משמעותי כאשר על אף כל החששות בסכנין החליטו ללכת על מאמן זר כשהצמידו לו עוזר מאמן מהמגזר הערבי שמוערך מאוד בקרב הקהל ואנשי ההנהלה וזהו איימן חלאילה.

איש צוות נוסף יצטרף לבני סכנין

על אף מינויו של חלאילה, צפוי להגיע יחד עם השחקנים החדשים היום עוזר נוסף ברזילאי שינתח סרטוני וידאו, סטטיסטיקות ויעזור עם התרגום אך בסכנין הבהירו:"נכון שהוא מגיע אבל לא ברורה הנקודה הזאת בעינינו זה קצת מיותר, כרגע לא מגדירים אותו כעוזר מאמן אנחנו לא רוצים לגרום לבלבול. יש לנו עוזר מאמן שכולנו מחזיקים ממנו. מקצועי, אכפתי, מסודר ויודע דברים ואנחנו מרוצים מההתנהלות שלו".

#בניסכנין

כתבות נוספות