בסכנין מאוכזבים מכך שחבשי בחר לחתום בבני יהודה. אבו יונס: "הכדורגל אכזרי לפעמים"

עאיד חבשי חתם היום(שלישי) באופן רשמי בבני יהודה ומצד בני סכנין התאכזבו מההחלטה של הבלם לאור העובדה שהייתה פגישה בין הצדדים והוא היה על סף חתימה בקבוצתם. עלאא אבו סלאח מועמד לחתום במקומו.

בשבועות האחרונים שמו של עאיד חבשי הוזכר עם הקבוצות בני סכנין ובני יהודה כאשר בימים האחרונים התקיימה פגישה בין הבלם לבין בני סכנין ובמקביל להצעה שהתקבלה מבני יהודה, בבני סכנין רצו מאוד שהבלם יצטרף לקבוצתם והגיעו עמו להסכמות הנדרשות על מנת שזה יקרה אלא שהוא מצדו החליט לבסוף לחתום בבני יהודה ולהצטרף כבר היום לנסיעה למחנה האימונים של הקבוצה בבולגריה.

יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס התייחס להחלטתו של חבשי לחתום בבני יהודה ואמר ליאללה ספורט: "אם זה רצונו אנחנו מאחלים לו בהצלחה. לא נפגעתי ואני לא מופתע משום דבר בעולם הכדורגל, עולם הכדורגל אכזרי לפעמים. נבדוק עם המאמן לגבי אופציות אחרות לעמדה, חבשי לא היה האלטרנטיבה היחידה"

הופתעו מהחלטתו לחתום בבני יהודה ולא בסכנין. חבשי

תמונה: מועדון כדורגל בני יהודה

עוד הוסיף אבו יונס על השחקנים הברזילאים שצפויים להצטרף לקבוצה בימים הקרובים באופן רשמי כאשר בסכנין מצפים לשני שחקנים ברמה גבוהה מאוד שישדרגו את החלק הקדמי שלה: "השחקנים מגיעים מחר ויעברו בדיקות רפואיות על מנת לחתום, אנחנו כבר מסוכמים איתם אבל עד שלא אראה אותם אני לא רוצה להתבטא לגביהם"

על המשא ומתן המתנהל עם השחקן מוחמד כליבאת הוסיף: "כל זמן שהדברים לא סגורים אני לא רוצה לדבר עליהם. הנה תראו את מקרה חבשי, גם אם הדברים נראים סגורים אי אפשר לדעת מה יקרה"

מוחמד כליבאת. לא רוצים מקרה נוסף כמו עם חבשי

דובר הקבוצה מונדר חלאילה גם כן התייחס למקרה עם עאיד חבשי ואמר ליאללה ספורט: ישבנו איתו וסגרנו איתו את כל מה שרצה, בנינו עליו לעמדה הזו ואמנם התנצל בדרך ארץ אבל זאת הבחירה שלו, למרות שהוא שחקן חופשי ובחר מה שבחר אבל הוא היה על סף חתימה. הוא שלח הודעת התנצלות לחאלד דוכי לפני שחתם אבל זהו נגמר וזה מאחורינו".

כעת מי שמועמד להחליף את עאיד חבשי הוא עלאא אבו סלאח אך בסכנין הבהירו שיש חשש מפאת העובדה שאבו סלאח לא שיחק במשך מספר חודשים ובקבוצה רוצים ללכת על בלם שכבר בכושר משחק ולא לקחת סיכון שיגיע בכושר לא מספיק טוב.

#אבויונס #בניסכנין #אעידחבשי #מוחמדכליבאת

כתבות נוספות