הפועל בועיינה: "רומן זולו 70% כבר בתפקיד" עימאד חמודה נשאר ומינה מנהל קבוצה

לא מעט עבר לאחרונה על הפועל בועיינה המשחקת בליגה ב' אך כעת נראה שהיא מצאה את המתווה החדש לעבוד ובכך תצא בעוד מספר ימים לדרכה החדשה. היו"ר עימאד חמודה נשאר לתמוך בקבוצה על אף הודעת התפטרותו, זאהר סולימאן מונה לתפקיד המנהל ובעוד מספר ימים ימונה מאמן חדש לקבוצה ובכך יחלו את ההכנות לעונה הבאה באופן רשמי.

לפני מספר שבועות יצא יו"ר הפועל בועיינה עימאד חמודה בהודעה רשמית שהוא עוזב את הקבוצה ובכך היה נראה שעתידה מעט מעורפל לקראת פתיחת העונה הקרובה. אם כך, בימים האחרונים מצאו בהפועל בועיינה את המתווה החדש לעבודה כאשר חמודה נשאר הדמות הבכירה בקבוצה וממשיך לתמוך בה אך מינה את זאהר סולימאן לתפקיד מנהל הקבוצה שלא היה עד כה וכעת הם עובדים במשותף.

בנושא עמדת המאמן, הייתה פנייה לרומן זולו ששימש בעונה האחרונה כמאמן שוערים בהפועל עפולה ובזמן תפקידו של אייל לחמן כמאמן גם שימש כעוזרו, כבר נעשתה פגישה בין הצדדים אך מה שכן, בהפועל בועיינה מעט חוששים מהעובדה שלזולו אין ניסיון כמאמן ראשי אלא כעוזר. "מאמינים שאם היה עוזר בליגה לאומית זה יספיק לליגה ב' אבל זה מעלה חששות. יכול להיות שהוא המאמן הכי טוב ויכול להיות גם שלא, זה לקיחת סיכון עבור הפועל בועיינה שהיא קבוצה בכירה בליגה ב' ואנחנו רוצים לוודא שהמאמן יהיה טוב וישמור על שם הקבוצה". מסתמן שעל מנת לפתור את סוגיית החשש בהפועל בועיינה יכניסו לחוזה סעיפים לפיהם במידה ולא ישלוט בשחקנים ולא ינהל את המשחק על הצד הטוב ביותר, תהיה לקבוצה האופציה לשחרר אותו.

יש חששות אבל בקבוצה מאמינים שיגיעו להסכמות

עימאד חמודה מסר לאתר יאללה ספורט בתגובה על מינוי המאמן הצפוי ומצב הקבוצה: "רומן כבר 70% בהפועל בועיינה. נכון שאני התפטרתי וכתוצאה מכך נוצר חלל בעמדת מנהל הקבוצה אך בימים האחרונים התקיימה ישיבה ובה קבענו שמנהל הקבוצה יהיה זאהר סולימאן ואני אהיה לצדו כל השנה כי זה תפקיד לא קל. רציתי שמישהו ינהל במקומי, התפטרתי רק מהניהול אבל זה לא אומר שעזבתי את הקבוצה אני אמשיך לעזור לו ולנהל יחד איתו, אהיה יד ימינו והתורם הראשי שלו. בנוסף, אני אהיה מעורב בכל החלטה והוא לא יהיה לבד לרגע".

עוד הוסיף עימאד חמודה על המאמן המיועד: "זאהר ישב איתו אך יש כמה דברים שהם לא העלו בפגישה ואני רוצה לשבת עם המאמן עליהם, אחרי החג אנחנו נשב ואני מאמין שנגיע להסכמות. בכל מקרה אני אתמוך בזהאר בכל החלטה אם הוא ירצה את המאמן אך יהיו תנאים בחוזה שאם הוא יסרב להם המשא ומתן לא יימשך. כמובן שאת בחירת השחקנים יעשה המאמן החדש יחד עם מאמן הכושר שלנו עאדל בהלול והצוות המקצועי ובכך הוא יכול לעשות קריירה מצוינת"

על האפשרות לעלות ליגה בעונה הקרובה אמר: "נסגור את עניין המאמן, נתחזק מאוד ואם המגרש יהיה מוכן בפתיחת העונה והמאמן יגיד שמה שחסר לו בשביל לעלות ליגה זה רק שחקן חיזוק או שניים הוא יקבל אבל הכל תלוי במגרש ומתי הוא יהיה מוכן"

מקווים שייפתח עד תחילת העונה. המגרש שנבנה בבועיינה

#רומןזולו #הפועלבועיינה

כתבות נוספות