ענאן נסראלדין חתם במכבי דלית אל כרמל

פרסום ראשון: ענאן נסראלדין חתם במכבי דלית אל כרמל.

בשבועות האחרונים התלבט רבות ענאן בנוגע לעתידו וכבר נפגש עם הנהלת דלית אל כרמל כאשר היה צפוי לחתום על חוזה בקבוצה המאוחדת אך לאחר שהתפוצץ האיחוד החליט לבחון אופציות נוספות כשהמועדפת עליו הייתה הפועל אכסאל. בעונתו האחרונה באכסאל היה ענאן אחד השחקנים המשמעותיים בסגל שלה וכבש 11 שערים במדי הקבוצה שמצדה רצתה מאוד להשאיר אותו בסגל שלה גם לעונה הקרובה אך לבסוף החליט הקשר המוכשר לחזור לדלית אל כרמל וחתם במכבי דליה על אף שלא יהיה האיחוד המדובר.

ענאן בתגובה לאתר יאללה ספורט לאחר החתימה: "מודה לכל מי שפנה אליי מאחל לי ולקבוצה בהצלחה. נכון שהייתה לי התלבטות מאוד קשה אבל אחרי שישבתי עם ההנהלה הגענו להסכמות, הם באו לקראתי ועשו את כל המאמצים בכדי שאקבל את מה שרציתי. אני מאוד אוהב את המועדון ומקווה מאוד שנחזיר את הקבוצה למקום אליו שייכת בחלק העליון של הטבלה".

ענאן והנהלת מכבי דליה לאחר החתימה

שחקן נוסף שחתם היום הוא השוער מוחמד שבאט שכבר שיחק בשורות מכבי דליה כאשר כבר היה שחקן שלה בעונת 2015-16, עבר להפועל בועיינה וחזר אליה בחצי העונה האחרונה. שבאט היה חלק ממכבי דליה במסע ההישרדות שלה העונה האחרונה וזכורה הופעתו הקריטית במשחק הכי חשוב של העונה בו פגשה את הפועל בני זלפה מליגה ב' ועמדה בסכנת ירידת ליגה אך בסופו של דבר הצליחה להינצל.

בדליה מתכננים החתמות נוספות בימים הקרובים כאשר כבר מחר יחתמו בקבוצה שחקנים נוספים כאשר מכבי דליה לא מוותרת על שחקני בית שלה ועליהם הצהירה עוד לפני האיחוד שרוצה להתבסס בבניית הסגל לעונה הבאה.

שבאט והנהלת מכבי דליה לאחר החתימה


כתבות נוספות