סיראג' נסאר עזב את סכנין וחתם בקבוצה האלבנית קוקסי

באופן רשמי חתם הערב(שבת) סיראז' נסאר ביעד חדש אצל הקבוצה האלבנית קוקסי. האם עזיבתו של נסאר תסלול באופן סופי את דרכו של כליבאת חזרה לבני סכנין?

בתקופה האחרונה עתידו של הקשר סיראג' נסאר עלה על הפרק תוך שעלתה השאלה האם הוא ימשיך בקבוצה בעונה הקרובה או לא. כזכור וכפי שפורסם בימים האחרונים באתר יאללה ספורט, בעקבות עונתו האחרונה הפחות מוצלחת של הקשר בסכנין בהנהלה כבר חשבו להיפרד ממנו בעונה הקרובה וכעת זה כבר סופי ורשמי שהוא יוצא לדרכו החדשה כאשר חתם בשורות האלופה האלבנית קוקסי. נסאר חתם למשך שנה אחת בקבוצה ויצטרף למחנה האימונים שלה באוסטריה.

הקבוצה קוקסי, מהעיר קוקס באלבניה זכתה בעונה האחרונה באליפות ראשונה בתולדותיה. בנוסף לאליפות, יש לה זכייה אחת בגביע וזכייה אחת בסופר קאפ האלבני והיא תשחק במסגרת מוקדמות ליגת האלופות מול שריף טירספול המולדובית.

נסאר אמר לאתר הרשמי של הקבוצה לאחר החתימה: "אני מאוד שמח שסיכמתי על הצטרפותי לקבוצה. היו לי קצת קשיים בשיחות וזה לקח קצת זמן, אבל בסופו של דבר מצאנו מכנה משותף. אני אעשה כמיטב יכולתי למען המועדון ואעשה כמיטב יכולתי בשביל הקבוצה הזו. אני מכיר את המטרות של המועדון ואני מאמין שאנחנו נעבור את שריף טירספול".

נסאר לאחר החתימה ביעד החדש

במקביל לשאלה המרכזית שעלתה סביב נסאר אם ימשיך במועדון או לא, במועדון כבר הוזכרו שמות המועמדים להצטרף בתפקיד הקשרים והם מוחמד כליבאת ואיסמעיל ריאן, כמו כן חתם כבר בשורות הקבוצה הקשר ישראל זגורי. כעת, כאשר באופן סופי הקשר נמצא ביעד חדש הנהלת סכנין תאיץ את המשא ומתן עם שני הקשרים המועמדים כאשר מי שמועמד מוביל להצטרף הוא מוחמד כליבאת.

בתוך כך, ביומיים הקרובים צפויים לנחות בארץ שחקני החיזוק הברזילאים כאשר לקבוצה לא יגיעו שלושה שחקנים כמתוכנן אלא שניים בלבד עקב פציעתו של השחקן השלישי. השניים מיועדים לתפקיד הקשר והחלוץ.

#סיראגנסאר #בניסכנין

כתבות נוספות