ישראל זגורי בראיון בלעדי: שרון לא נתן לי לשחק מסיבה הזויה, הקהל של סכנין יתחבר אליי יותר כי עברתי מב

הרכש החדש של בני סכנין ישראל זגורי שחתם בימים האחרונים בשורות הקבוצה ועשה את המעבר מבית"ר ירושלים, התראיין לתכנית השבועית "יאללה ריאדה" של אתר יאללה ספורט וסיפר לראשונה על ההחלטה לעבור לבני סכנין והציפיות שלו להמשך.

ראשית התייחס זגורי להחלטה לחתום בבני סכנין: "היו מספר הצעות מכמה קבוצות אחרי שעזבתי בליגת העל. בסכנין הראו רצון עז להחתים אותי ואני רציתי מקום מסוקר עם קהל וידוע שלסכנין יש קהל גדול והחלטתי שמקצועית זה המקום המתאים בשבילי להצליח".

שחקנים בדרך כלל באים לסכנין כדי לשקם את הקריירה

"זה לא סוד שהעונה האחרונה הייתה פחות מוצלחת מבחינת האישית למרות שחזרתי מעונה שלא שיחקתי בגלל פציעה חזרתי וציפיתי מעצמי להרבה יותר אבל אחרי עונה שלא משחקים כדורגל הכי חשוב לשחק ושיחקתי הרבה העונה והעונה הזו היא החשובה ביותר בקריירה שלי כי כדי לחזור לקדמת הבמה ואולי אפילו לחו"ל וסכנין זה בית חם שאני יכול להצליח בו".

צפו בראיון המלא בתכנית: https://www.facebook.com/yallasport.co.il/videos/433401000364255/

ההחלטה לעזוב את בית"ר ירושלים, מה אתה לא רוצה שיקרה לך בסכנין שקרה שם?

"כשהגעתי במחזור הראשון כבשתי ובמשחקים הראשונים פתחתי בהרכב כשהיה רן בן שמעון מאמן ואחרי ארבעה מחזורים רן פוטר והגיע שרון שפחות האמין בי וזה פגע בי מאוד גם בדקות משחק וכשאתה לא משחק קשה לבוא לידי ביטוי אז זה פחות הלך ולא רציתי שבמשך עוד עונה לא אשחק אני רוצה לתת את המקסימום ולחזור לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי"

המינוי של המאמן הזר היה שיקול מבחינתך בהחלטה?

"הוא לא מכיר אותי ולא מכיר אף שחקן אלא רק מהדיסקים שהוא ראה. הוא מאוד רצה אותי שוחחנו שיחה קצרה והוא הראה נכונות לתת לי וחשוב שאעשה את הטובה יחד עם הקהל וההנהלה של סכנין אני בטוח שנעשה עונה טובה מאוד"

המעבר מבית"ר לסכנין, הקהל יקבל אותך?

"אני לא רואה סיבה שלא יקבלו אותי תראו את ז'אורזיניו עבר לבית"ר והקהל מקבל אותו שם בחום אז להפך הקהל יתחבר אליי יותר כי אני עברתי מבית"ר לסכנין. אני רוצה לתת את כל כולי למועדון ושנצליח ביחד".

קיבלת תגובות מאוהדים של שני הצדדים?

"דווקא קיבלתי תגובות חמות מהקהל של סכנין ולגבי הקהל של בית"ר הוא הבין את הסיטואציה ששרון לא נתן לי לשחק מסיבה הזויה, הסיבות באמת לא ברורות למה לא שיחקתי מאז ששרון הגיע".

צפויה להיות תחרות על מקום בקישור של סכנין

"בכדורגל תחרות זה דבר חשוב אני לא מפחד מתחתרות כל עוד היא הוגנת ואמיתית, בכל מקום שהייתי מלבד ביתר מאז ששרון הגיע שיחקתי והייתי בהרכב. זה דבר בריא בסוף כדי שהקבוצה תצליח זה דבר בריא וכולנו רוצים שהקבוצה תצליח".

שני הצדדים רצו שהעסקה תצא לפועל. זגורי לאחר החתימה

ההנהלה של סכנין הצהירה לא פעם שמאוד רוצה שהעסקה איתך תצא לפועל ולא תוותר

"גם אני וגם סכנין רצינו שהעסקה תצא לפועל. לא רציתי לבוא לעונה אחת כדי להעביר את הזמן אלא לשתי עונות ונתנו לי את זה. סכנין עושה כל שנה עוד צעד ובונה את הסגל, הם עושים צעדים נכונים ולא כל שנה רוצים להחליף את הסגל אלא רק לעשות חיזוקים נכונים".

איפה אתה רואה את סכנין מתמקמת בעונה הבאה?

"קשה לדעת איפה נתמקם אבל אני מקווה שנעשה שוב פלייאוף עליון ואולי נתקדם בגביע כי זה תואר חשוב להביא לסכנין וזה אחד הדברים שהייתי רוצה שנתקדם בו".

#ישראלזגורי #בניסכנין

כתבות נוספות