אום אל פחם רוצה שחקנים מהלאומית: עלי חטיב על הכוונת

הפועל אום אל פחם מכוונת גבוה לעונה הבאה ולאחר שהסתיימו הבעיות אותן חוותה מתחלופת המאמנים, היא התפנתה למשא ומתן והחתמות של שחקנים נוספים. השבוע האריך חוזה השחקן הייתם מחאג'נה וחתם השחקן אמיר כנעאן. בנוסף, קיימה הנהלת הקבוצה פגישות עם מספר שחקנים מועמדים.

במהלך הימים האחרונים המשיכה אום אל פחם בבניית הסגל שלה לעונה הבאה והאריכה את החוזה לשחקן הקבוצה הייתם מחאג'נה ששיחק בשורותיה במשך שלוש העונות האחרונות. מחאג'נה אמר לאתר יאללה ספורט לאחר החתימה: "בחרתי להמשיך באום אל פחם, טוב לי כאן מעריכים אותי ומכבדים אותי. היו לי הצעות גם מקבוצות אחרות אבל ידעתי עוד לפני סוף העונה האחרונה שאני רוצה להמשיך באום אל פחם גם בעונה הבאה".

על הקשר עם אחמד סבע הוסיף: "אחמד סבע טוב מאוד לקבוצה כי הוא מאמן מוצלח עם נסיון וזה יקדם את הקבוצה, הוא המאמן המתאים להפועל" אגב, ביום חמישי הקרוב תתקיים ארוחת רמדאן משותפת לסבע וצוות השחקנים של הקבוצה ובה יערכו היכרות משותפת.

מאמין בקבוצה ובאחמד סבע. מחאג'נה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בנוסף למחאג'נה, חתם בשורות הקבוצה השחקן אמיר כנעאן. הקשר ששיחק תחת הדרכתו של אחמד סבע בעונה האחרונה במג'דל כרום, ימשיך לשחק תחת הדרכתו בעונה הקרובה בהפועל אום אל פחם.

כמו כן במקביל לשחקנים שכבר חתמו, הפועל אום אל פחם פתחה במשא ומתן עם מספר מועמדים להצטרפות כאשר הקבוצה הצהירה שמכוונת לשחקנים בעלי ניסיון בליגה הלאומית ואכן כך היה וקידמה את המגעים השבוע עם השחקן עלי חטיב. כזכור, יצאה הצהרה באחי נצרת על כך שחטיב לא ממשיך אצלה בעונה הבאה והיו לו מספר הצעות חלקן מקבוצות בליגה א' צפון ודרום אך מסתמן שהמשא ומתן עם הפועל אום אל פחם הוא המתקדם ביותר ואף סוכם בין הצדדים גובה משכורתו לעונה הבאה.

כמו כן אחמד סבע מעוניין בשחקן נוסף מהלאומית וזהו מוראד אבו ענזה שלא צפוי להמשיך בהפועל עכו וכעת בקבוצה ממתינים שהוא יחזור מחופשה ביום שישי הקרוב על מנת לשבת איתו ולנסות להגיע איתו להסכם.

עלי חטיב. שובר השוויון של הפועל אום אל פחם?

#עליחטיב #הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות