זעזוע בהפועל באקה: היו"ר חסן פדעוס עזב את הקבוצה

בזמן שכל קבוצות ליגה א' נערכות לעונה הבאה בבאקה אל גרבייה זו כבר תקופה ששמרו על שקט ודברים לא התקדמו, אם כך שזה היה רק השקט שלפני הסערה ומאחורי הקלעים קרו לא מעט דברים שהקשו על הקבוצה להתקדם והסימן הראשון לכך הוא התפטרותו של היו"ר חסן פדעוס.

באופן רשמי הוציא הערב(שבת) חסן פדעוס הודעת פרידה בה הוא מידע באופן רשמי שלא ימשיך לנהל את הקבוצה. בהודעה שהוציא פדעוס נכתב: "אני סיימתי את דרכי כיושב ראש ההנהלה, אני מחזיר את הקבוצה לידי העירייה וראש העירייה ,אני אמשיך לתמוך בקבוצת הנוער שעשתה הישג מרשים העונה ועלתה לליגה הלאומית"

ההחלטה של חסן פדעוס הגיעה בעקבות סכסוך מול העירייה שלא תומכת בקבוצה והוא מאד מאוכזב מהמצב הכלכלי של הקבוצה . פדעוס אמר שלא יכול לחזור על טעויות העבר, הקבוצה נשארה העונה בליגה בגלל אותו מצב שהיה אשתקד ו"אני לא יכול לשאת באחריות ,הקהל שלנו רוצה עונה מוצלחת וכרגע אני לא יכול להמשיך בלי תמיכה".

זעזוע בבאקה אל גרבייה

בכל אופן, חסן פדעוס נשאר עם קבוצת הנוער והוא ימשיך לנהל אותה ביחד עם בית הספר אבל הקבוצה הבוגרת של באקה נותרה ללא יו"ר, ללא מאמן, לא החתימה אף שחקן לעונה הבאה ובו בזמן חלק משחקניה חתמו בקבוצות אחרות. המילה זעזוע היא תיאור מדויק למה שקורה עכשיו בקבוצה ושם ייאלצו לפעול במהרה.

#הפועלעירוניבאקה

כתבות נוספות