בית הדין קבע: קבוצת הנוער של צעירי כפר כנא תעלה לליגה הארצית

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל פסק ביום רביעי האחרון על ניצחון טכני לקבוצת הנוער מועדון ספורט צעירי כפר כנא על קבוצת הנוער מכבי כפר מנדא וזאת לאחר שהמשחק ביניהן במסגרת ליגת נוער צפון מהמחזור ה-26 הופסק לקראת סיומו. משמעות הדבר היא שקבוצת מועדון ספורט צעירי כפר כנא עלתה לליגה הארצית לנוער על חשבונה של קבוצת הפועל בני מגאר על אף שזו הקדימה אותה בנקודה.

מאג'ד עוואודה, יו"ר הנהלת מועדון ספורט צעירי כפר כנא, סיפר על הקשיים הרבים שהם עברו עד שהשיגו את הכרטיס הנכסף לליגה הארצית ועל השמחה הגדולה אחרי הבטחת העליה: "אנחנו שמחים מאוד ומרגישים סיפוק ענק. העליה הזאת היא תוצר של עבודה קשה ונכונה של הצוות הניהולי, הצוות המקצועי והשחקנים. התחרו איתנו על העליה קבוצות מצויינות שמתאימות ברמתן לליגה הארצית כמו הפועל בני מגאר, הפועל כפר כנא, מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאת ועוד וזה רק מראה עד כמה הקבוצה שלנו הייתה טובה ומגובשת".

חוגגים. קבוצת הנוער של צעירי כפר כנא

צילום: מועדון ספורט צעירי כפר כנא

על התכניות לעונה הבאה אמר עוואודה: "יש לנו קבוצה מאוד צעירה, רוב הסגל יכול לשחק עוד שתי עונות בקבוצת הנוער. אנחנו רוצים לצרף שני שחקנים מקבוצת הנערים ולשלוח 3-4 שחקני נוער לקבוצה הבוגרת על פי בקשתו של המאמן הישאם זועבי, ששם לנגד עיניו קידום שחקני בית צעירים".

מחכים להם בקבוצה הבוגרת

צילום: מועדון ספורט צעירי כפר כנא

בצד המאוכזב נמצאת קבוצת הנוער הפועל בני מגאר, שם היו תקוות לעלות לליגה הארצית עד הרגע האחרון. סאלח סעד, חבר הנהלת הקבוצה סיכם את ההרגשות והשאיפות: "רצינו מאוד לעלות למרות כל הקשיים שעברנו העונה, הקבוצה שיחקה 14 מתוך 15 משחקי בית מחוץ לכפר בגלל אי מתן אישור לשחק במגרש המקומי. אנחנו לא מרימים ידיים, וננסה לעלות לליגה הארצית בעונה הבאה, מה שנותר לנו לעשות זה לברך מכל הלב את מועדון ספורט צעירי כפר כנא ולאחל להם שיצליחו בליגה הארצית".

לא מרימים ידיים. בני מגאר


כתבות נוספות