בזכות האיחוד: מכבי טמרה עולה לליגה ב'

לאיחוד בין הפועל למכבי דלית אל כרמל יש הרבה השלכות על העונה הבאה כאשר אחת מהן היא דווקא לא על שתי הקבוצות הללו אלא על קבוצה אחרת שכתוצאה מהאיחוד תעלה לליגה ב' וזוהי מכבי טמרה.

למרות שסיימה את העונה במקום השני בליגה ג' גליל תחתון, קבוצת מכבי עירוני טמרה תשחק בעונה הבאה בליגה ב' וזאת עקב האיחוד של קבוצות דלית אל כרמל שפינה לטמרה את מקומה של הפועל דלית אל כרמל בליגה ב' צפון ב'.

שוחחנו עם מנהל מכבי עירוני טמרה אחמד עוואד שפתח את דבריו עם העובדה שכמעט בכל עונה יש קבוצות שמתפרקות בליגה זו וקבוצות מהמקום השני בליגה ג' תופסות את מקומן, אך כולנו שמנו לב שהמקרה שלו הוא שונה לגמרי כיוון שהבשורה הגיעה בגלל איחוד ולא פירוק.

הקהל של מכבי טמרה מאושר

בכל הנוגע להכנות לעונה הבאה אמר עוואד: "הבשורה תפסה אותנו בשיאן של ההכנות לעונה הבאה. יש לנו סגל שחקנים מעולה שמתבסס על שבעה שחקני בית בכירים ובימים הקרובים אנחנו נסכם סופית עם מאמן חדש וארבעה שחקני חיזוק ששיחקו בעונה שעברה בליגה א' ובליגה ב'"

על מטרות הקבוצה לעונה הבאה הוסיף: "הולכת להיות לנו קבוצה מצוינת שתרוץ בצמרת ותסיים באחד מחמשת המקומות הראשונים. המטרה היא לתקוע יתד בחלק העליון של ליגה ב' ואם נעלה בסופו של דבר לליגה א' זה יהיה בונוס מצוין עבורנו"

יעודדו את קבוצתם בליגה ב': צפו בקהל של מכבי טמרה

#מכביטמרה

כתבות נוספות