דלית אל כרמל מתאחדת: אלי מזרחי יאמן את הקבוצה, הערב יתחילו פגישות עם שחקני הבית

כפי שפורסם לפני מעל חודש באתר יאללה ספורט על כך שמכבי והפועל דליית אל כרמל יפעלו למען איחוד הקבוצות בעונה הקרובה, המהלך כבר קרוב מתמיד ובתחילת שבוע הבא צפויה להיות החתימה בהתאחדות.

היו"ר סלאח נסראלדין יעמוד בראש ניהול הקבוצה ומי שיאמן אותה הוא המאמן אלי מזרחי שאימן את מכבי דלית אל כרמל בעונה האחרונה יחד עם מאמן נוסף לצדו כשהכוונה היא שיהיה זה פטריסיו סייג עמו כבר נוצר קשר וצפויים לשבת כבר הערב.

בנושא שחקני הקבוצה, הכוונה היא ששחקני הבית של דלית אל כרמל ישובו ביניהם השחקן ענאן נסראלדין שהתעניינו בו לא מעט קבוצות אחרות ואיתו צפויים לשבת כבר הערב, השחקן צפוי לחזור לדליה רק אם הצדדים יגיעו להסכמות על דרישותיו ובמידה וזה לא ייצא לפועל הוא ככל הנראה ימשיך באכסאל. בנוסף אליו יתקיימו פגישות עם שחקנים נוספים ביניהם חסיב אבו רוקון, שוקי ביראני, בהאא חלבי, היתם חלבי וברכאת ווהב. בנוגע לשחקני רכש, הם יהיו על הפרק רק לאחר הפגישות עם כל שחקני הבית.

יוצאים לדרך חדשה בדלית אל כרמל

נסראלדין התייחס למהלך והצהיר על שאיפות הקבוצה החדשה: "הכיוון הוא להיות בין חמשת הראשונות בעונה הבאה, לבנות קבוצה לפלייאוף עליון ובעתיד הגיע הזמן שכבר נגיע לליגה הלאומית. אני תמיד אמרתי שאם יהיה לנו התקציב הנדרש בלי בעיות מסביב שפוגעות בקבוצה נעלה ליגה"

אגב בנושא התקציב הקבוצה, הוא צפוי לעמוד על מעל מיליון ש"ח כאשר באמצעות חלק מהסכום יכסו את החובות הנדרשים וייצאו לדרך חדשה.

#הפועלדלייתאלכארמל #מכבידלייתאלכרמל #סלאחנסראלדין

כתבות נוספות