אחמד סבע באופן רשמי מאמן אום אל פחם: "לא מפחד מהלחץ , לקחתי על עצמי את המשימה של המאמנים שעזבו&

אחרי שחתם באופן רשמי בהפועל אום אל פחם , שוחחנו עם אחמד סבע על כניסתו לתפקיד בראיון ראשון ובלעדי לאתר יאללה ספורט.

אתגר חדש, ברכות על המנוי כמאמן ראשי באום אל פחם. האם קיבלת את ברכת הדרך ממג'ד אלכרום או שיש שם כעס כלפיך?

קודם כל תודה על הפרגון, שנית, אני רוצה לגלות לכם משהו. ברגע שקיבלתי פנייה מאום אל פחם, הראשון שעודכן בנושא היה יושב ראש מג'ד אל כרום אבו מדהר. אני עדכנתי אותו והוא היה אחד המברכים ונתן את הסכמתו למהלך, אני ממג'ד אלכרום נשבע אמונים לקבוצה, אוהד את הקבוצה אוהב את האנשים שם אבל כשיש לך אתגר חדש ומעניין אז החלטתי לקבל אותו.

בחרת הפועל אום אל פחם בגלל שהיא בליגה א' או בגלל שמדובר בהפועל אום אל פחם?

אני בחרתי בקבוצת אום אלפחם לא בגלל שהיא בליגה א'. אם הייתי מקבל הצעות אחרות מאותה ליגה דווקא הייתי נשאר במגד אלכרום, אני רציתי את האתגר באום אלפחם כי מדובר במקום שיש בו הרבה קהל ואוהדים ולדעתי הקבוצה הזאת לא נופלת באהדה שלה מקבוצות בכירות, כשאנחנו אומרים אום אלפחם, כולם יודעים איזה קהל יש להם. האווירה ,ההנהלה ,כל אלו יחד עם ההיסטוריה של הקבוצה גרמו לי לקבל את ההחלטה וכולכם יודעים שאני מאד אוהב אתגרים .

אוהב אתגרים. אחמד סבע

הרבה מאמנים הוזכרו כמועמדים להגיע, שני מאמנים גם חתמו ועזבו. דבר כזה לא גרם לך לחשוב פעמיים?

ההפך הוא הנכון. קודם אני מאד מאחל הצלחה לחבריי הישאם ואיימן ולא לקחתי את הדבר הזה בחשבון אלא להפך, אני אתגרתי לקחת את המשימה בעצמי. הייתה לי שיחה מצוינת עם ההנהלה וביחד קיבלנו את החלטה.

לא מפריע לך שכבר יש שחקנים חתומים שם וחלק גדול מהסגל בנוי?

לדעתי זה דבר חיובי וטוב. התלכיד שהתחיל כאן משנה שברה ועשה עליה מאד בריא למערכת שהשחקנים יישארו וזה עושה טוב לקבוצה. אני אתייעץ גם עם חברי הישאם זועבי ואקבל ממנו תמונת מצב לגבי השחקנים ואנחנו נתחזק בעוד ארבעה או חמישה שחקנים בכמה עמדות שחסרות לנו.

הרבה ביקרו את המהלך הזה בגלל שאומרים "אחמד אין לו ניסיון ולא אימן בליגה א' " . שמעת את הביקורות האלו?

אז אני רוצה לספר לך סיפור, כששיחקתי בלוד וקיבלתי הצעה לעבור למכבי נתניה אמרו ש"הוא בלי ניסיון" על אף ששיחקתי בליגה הלאומית וכולכם יודעים מה עשיתי שם אז זאת לא אינדיקציה. אני שיחקתי במג'ד אלכרום עם תשעה שחקני בית וכשהגעתי למאני טיים במשחקי הפליאוף הייתי רק עם 11 שחקנים כי היו הרבה פציעות ולכן לא נכון למדוד את ההישגים שלי רק לפי ניסיון אימון.

איזו קבוצה נראה באום אלפחם בעונה הבאה?

אתם תיהנו מכדורגל מודרני ואטרקטיבי כמו שכולם מכירים אותי. אני אוהב את המשחק, את ההתלהבות ואני מאד מחכה לרגע הזה שאפגוש את הקהל הפחמאוי זה מאד מרגש אותי .

אתה מפחד מהלחץ שם? לא. אני אחד שאוהב אתגרים ואני יכול להגיד לך שנהיה קבוצה טובה.

#אחמדסבעמאמן #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות