עדנאן אגבארייה: לא כל פנייה למאמן אומרת שהוא חתום, החלטה סופית בנושא תתקבל עוד השבוע

הנהלת אום אלפחם עושה את כל המאמצים כדי להחתים סוף כל סוף מאמן לקבוצה לקראת העונה הבאה וזאת לאחר שעזבו אותה שני מאמנים הישאם זועבי ואימן חלאילה. לאחר עזיבתם של השניים, הוזכרו שמותיהם של כמה מועמדים ביניהם חנא פרהוד, אורי קרגולה, סמיר עיסא ומועאד נסראלדין.

קיימנו שיחה עם יושב ראש ההנהלה עדנאן אגבאריה שהחליט להעניק ראיון לאתר יאללה ספורט ולהתייחס למצב בו נמצאת אום אל פחם בימים אלו:

ראשית נתחיל במעמד שלך, אנחנו מבינים שלא עזבת את הקבוצה כפי שנאמר בשבועות האחרונים?

לא אני עדין נמצא בקבוצה, לא עזבתי את הקבוצה ואני אנסה לעזור ביחד עם חברי ההנהלה להכין תכנית עבודה לקראת העונה הבאה .

מה קורה באום אל פחם בגזרת המאמן?

קודם כל אני חייב לומר דבר אחד ולציין את זה שאנחנו כחברי הנהלה מחפשים מאמן טוב עם יכולת שינהיג את הקבוצה. יש לנו שמות של מועמדים אבל לא כל אחד שעשינו לו שיחת טלפון הוא מאמן הפועל אום אלפחם. כמו כן נדגיש שמאמן שיבחר לנהל משא ומתן דרך התקשורת אנחנו נפסול את מועמדתו וזאת מהסיבה שאנחנו מחפשים שקט בקבלת ההחלטה.

עדיין מנהל את הקבוצה. עדנאן אגבארייה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בעצם היו לכם פניות כבר לכמה מאמנים ואולי יהיו גם לאחרים אבל מתי תתקבל החלטה?

מכיוון שאום אלפחם היא קבוצה אהודה ואנחנו רוצים את טובת הקבוצה נספר שהיו כמה מועמדים ונפגשנו איתם, שמענו מהם, אבל התהליך עוד לא הסתיים ורק בסופו נקבל החלטה לגבי זהות המאמן.

זה יהיה בקרוב?

אני יכול להגיד לקהל של אום אל פחם קודם כל שפנייה למאמן או פרסום של ידיעה לא אומר שהמאמן חתום ועוד אני מוסיף שעד סוף השבוע תתקבל החלטה סופית לגבי זהות המאמן לעונה הקרובה .

מה המטרות שלכם לעונה הבאה?

יש לנו שלד של שחקנים ברמה טובה ועם חיזוק של כמה עמדות תהיה לנו קבוצה ראויה לליגה א'.

#עדנאןאגבארייה #הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות