בני סכנין: המאמן החדש הוצג, איימן חלאילה מונה לעוזרו

סכנין הציגה הערב(שני) באופן רשמי את מאמנה החדש ז'אירו סבירסקי. במהלך מסיבת העיתונאים נכחו היו"ר אבו יונס, המנכ"ל חאלד דוכי ועוזר המאמן החדש איימן חלאילה.

את מסיבת העיתונאים פתח המנכ"ל חאלד דוכי והתייחס לנושא התקציב: "אני מקווה שתהיה לנו עונה טובה עם המאמנים החדשים ומקווים שיהיו לנו גם החתמות טובות במשך הזמן לפני תחילת העונה. לגבי התקציב, ידוע שהתקציב של בני סכנין נע בין 15 ל-16 מיליון וזה מה שאנחנו מיעדים גם לשנה הקרובה. אני מקווה שנוכל לעמוד גם ביעד הזה ונעשה עוד עונות מוצלחות כמו בעבר. אחת הסיבות שהחתמנו מאמן זר היא שהוא יביא את השחקנים במתאימים לבני סכנין"

סכנין יוצאת לדרך חדשה

היו"ר אבו יונס התייחס ראשית להחלטה להחתים מאמן זר: "לא בטוח שאם היינו לוקחים מאמן ישראלי הוא היה מצליח זו לא הבטחה, גם מאמנים ישראלים בעבר היו כאלה שלא התחברו למועדון אז בכל החלטה יש הימור ואי אפשר לדעת ואני מקווה שאנחנו נצליח. מה שאני יכול להגיד זה שמאמן לא יכול להצליח לבד, אלא יחד עם הצוות המקצועי ההנהלה והקהל שהוא מרכיב חשוב ועם כל המרכיבים האלה יחד אני מאמין שהוא יכול להצליח. זאת עובדה שעם תקציב מינימלי אנחנו מסיימים כבר כמה שנים בפלייאוף העליון ואפילו שואפים כמה שיותר למעלה, אנחנו כבר הצלחנו ואנחנו רוצים רק להמשיך בהצלחה"

בנושא שחרור אבידור וקבלת ההחלטות לפני המאמן: "ראינו שזה פשוט לא מקצועי להחתים שחקנים לפני המאמן, ביקשתי מיובל לחכות אבל הוא מיהר לחתום בקבוצה אחרת ואנחנו מאחלים לו בהצלחה"

על הציפיות מהמאמן בעונה הבאה: "סכנין כבר לא קבוצה מדשדשת שרק רוצה להישאר בליגה ובשנים האחרונות אנחנו רוצים לא רק להישאר בפלייאוף עליון או יותר מזה. אם לא נהיה בפליאוף העליון ללא ספק זו תהיה אכזבה ואם נגיע כמה שיותר למעלה זה יהיה יותר טוב אבל לא יוצאים בהצהרות גדולות, נשארים עם הרגליים על הקרקע. יש צוות מקצועי שיעזור וביחד נעשה את זה"

לגבי השחקן עידן שמש שצריך לקבל תשובה בשלושת הימים הקרובים האם סכנין תממש עליו את האופציה: "אנחנו נחשוב על זה אבל רוב הסיכויים ששמש ימשיך איתנו. זה לא סופי זה יתקבל בהחלטות עם הצוות".

לגבי השחקן איסמעיל ריאן שמועמד להצטרף לקבוצה: "אנחנו לא מועדון גדול ועשיר. איסמעיל ריאן שחקן מצוין אבל לא נקנה את הכרטיס שלו, רק השאלה זו אופציה"

לגבי השחקן ישראל זגורי שמועמד להצטרף לקבוצה: "אני מאמין שתוך כמה ימים זה ייסגר והוא ישחק אצלנו"

מאמינים בבחירת המאמן

המאמן החדש ז'אירו סבירסקי אמר: "רוצה להגיד תודה לכולם, לכל אנשי סכנין שנתנו לי את הקרדיט. אני תוך מספר שבועות כבר אצליח להבין מה קורה אבל אני מכיר את הכדורגל הישראלי והעולמי ובטוח שיעזרו לי פה, ההצלחה שלי תהיה של כולם".

על הקריירה והרזומה שלו: "אימנתי תחילה קבוצת נוער ואז עשיתי מעבר לקבוצות בוגרים. נכון שהייתי בעבר באחי נצרת ועזבתי אחרי כחודש אבל אני רוצה להגיד שאני מכבד את האנשים בנצרת ואת המועדון. הסיפור הוא שהבטיחו לי את קבוצת הבוגרים ובמקום זה הביאו לי לאמן את הנוער וזה לא התאים לשני הצדדים, עכשיו זאת היסטוריה ואני לא רוצה לדבר על זה יותר"

על שיתוף הפעולה עם עוזר המאמן איימן חלאילה: "אנחנו עדיין לומדים, אני חושב שאפשר לעשות הרבה דברים טובים ביחד. לי יש ניסיון הוא מכיר את השחקנים והכדורגל פה בארץ. אני אביא עוד שחקנים לא יודע אם מברזיל או לא אבל שחקנים שיבואו לפה יצטרכו לתת את הלב שלהם"

איימן חלאילה, חאלד חלאילה וז'אירו סבירסקי

עוזר המאמן איימן חלאילה אמר: "חזרתי הביתה, כל המשפחה שלי מסכנין ותוסיף על זה שזה כבוד גדול בשבילי, אני אוהב מאוד את הקבוצה גם שיחקתי פה שש שנים רצופות בעברי והגיע הזמן שאעשה את קפיצת המדרגה הזו ואני מקווה שנעשה פה דברים יפים"

קפטן הקבוצה חאלד חלאילה הוסיף: "אני ואיימן שיחקנו ביחד ואנחנו מכירים. אנחנו כל הקבוצה נעזור למאמן החדש, הציפיות עלו מהקבוצה ואנחנו כל השחקנים נעזור לו להתחבר פה וביחד איתו נעשה את המקסימום ואני בטוח שנוכל לשחזר את העונה הבאה"

שיחקו ביחד ועכשיו ישתפו פעולה בתור עוזר מאמן ושחקן. איימן חלאילה וחאלד חלאילה

#בניסכנין #איימןחלאילה #חאלדחלאילה #זאירוסבירסקי #אבויונס

כתבות נוספות