סכנין הפסידה לכפר קאסם בדרבי המגזר בכדורגל חופים: "ידענו שהם יותר טובים, נלחמנו בכבוד"

היום(שישי) נפתחה באופן רשמי עונת כדורגל החופים כאשר המשחק הראשון של הליגה סיפק לנו דרבי של המגזר בין בני סכנין לבני פלפלה כפר קאסם וכפי שהתחזיות צפו מי שניצחה בהתמודדות הזו היא האלופה כפר קאסם בתוצאה 7:2.

שוחחנו עם חמאדה ג'בארין, שחקן בני סכנין בחופים וקפטן הפועל אום אל פחם בכדורגל, על הופעת הבכורה שלו ושל קבוצתו:

תספר על הבחירה לשחק בכדורגל החופים

כבר מהשנה שעברה התעניינתי בכדורגל חופים ורציתי להשתתף. התחלתי עם מכבי נתניה ואהבתי את זה מאוד למרות שזה קשה, אבל לא הצלחתי להמשיך באימונים כי זה לא הסתדר עם העבודה שלי באותה תקופה. העונה הזו ראשונים דיברו איתי סכנין ובדיוק יום אחר כך דיברו איתי מקבוצת תל אביב. למרות שממש רצו אותי בתל אביב וגם הציעו לי שם חוזה טוב, החלטתי להישאר עם סכנין כי נתתי להם את המילה שלי וכבר סגרתי איתם.

היה לך קשר עם עבאס סואן עוד לפני החופים?

אני מכיר את עבאס אבל לא היינו בקשר קרוב, בן דוד שלו הוא הקפטן של הקבוצה והוא מכיר אותי. כשהגעתי לאימון הראשון כבר עבאס ראה שיש משהו מעניין והוא גם אמר לכולם "אני רוצה שתאיימו על שער, תראו את חמאדה איך הוא מאיים על השער".

עבאס צדק. תראו את חמאדה. איים וגם כבש

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

איך אתה מסכם את המשחק הראשון שלכם?

כפר קאסם אלופה. לא סתם אמרו לעבאס אתמול באחד הראיונות "אם אתה מחר מפסיד 7:0 סימן שיש לך קבוצה טובה" כי קבוצות שהתחילו לפני כמה שנים הפסידו בתוצאה גרועה יותר. גם לי באופן אישי אנשים אמרו "חמאדה אתם הולכים לקבל 12 ו-10" ואני אמרתי תמיד שחוץ מהכבוד שלנו אין לנו מה להפסיד, אנחנו יודעים שהם יותר טובים מאיתנו אז נגיע נילחם ונעשה כל מה שאנחנו יכולים, השאר כבר יבוא.

מה אתה צופה לבני סכנין בהמשך הליגה?

בסכנין פתחו קבוצה חדשה והם בונים עליה יותר לשנים הבאות עכשיו זאת רק ההתחלה, בעונה הזו רוצים לצבור ניסיון ובשנה הבאה יביאו עוד שחקנים טובים ששיחקו בחופים ועם הסגל שיש לנו אני מאמין שתהיה לנו קבוצה טובה בשנים הבאות.

#חמאדהגבארין

כתבות נוספות