עכשיו זה רשמי: המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי חתם בבני סכנין

היום(חמישי) באופן רשמי חתם בבני סכנין המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי לעונה אחת ואופציה לשתיים נוספות. 

 

כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט על כך שהמאמן הבריזלאי יעשה דרכו ארצה, אכן הוא הגיע אמש(רביעי) לארץ ונפגש היום עם יו"ר בני סכנין והנהלת הקבוצה כאשר בתום הפגישה הוחלט על החתמתו לעונה הקרובה עם אופציה לשתיים נוספות. כזכור, לא מעט שמות של מאמנים ישראליים עלו במהלך הדרך ביניהם עמיר תורג'מן, מרקו בלבול ובני בן זקן כאשר לבסוף החליט היו"ר אבו יונס לעשות צעד שונה ומפתיע וללכת דווקא על אפשרות מאמן זר.

הנהלת סכנין והמאמן החדש לאחר החתימה

צילום: דוברות בני סכנין 

 

כעת, יחלו באופן רשמי את ההכנות לעונה הבאה בבני סכנין וישבו עם המאמן על סגל הקבוצה כאשר כבר נקבעה פגישה מקצועית ראשונה למחר. עתידם שלעידן שמש ורמזי ספורי עדיין לא סופי כאשר שמש צפוי לקבל תשובה האם סכנין תממש עליו את האופציה עד ה-15.6 ואילו ספורי עוד לא השלים את חזרתו להפועל ת"א. כמו כן שוחרר החלוץ יובל אבידור וחתם אמש בשורותיה של מכבי פתח תקווה.

 

בנושא עוזר המאמן, כפי שכבר פורסם באתר יאללה ספורט בסכנין מתכוונים למנות עוזר מאמן מקומי מהמגזר הערבי כאשר שמו של איימן חלאילה עלה כמועמד. חלאילה בימים האחרונים היה מסוכם לאימון הקבוצה הפועל אום אל פחם בליגה א' צפון אך עקב סיבות אישיות ומחלוקות בחוזה היום הודיע באופן רשמי שלא יאמן אותה בעונה הבאה כך שהאפשרות שיגיע לסכנין עומדת על הפרק וכבר נוצר קשר עמו מטעם המועדון. 

 

בנושא חיזוק אפשרי, צפויים להגיע יחד עם המאמן שחקנים מברזיל להתרשמות בקבוצה בכוונה לחזק בין היתר את עמדות הקשר והחלוץ. כמו כן יימשך המשא ומתן עם שחקנים ישראלים שכבר נוצר עמם קשר מטעם המועדון וכל שאר השחקנים בהם התעניינה סכנין עד היום כעת לאחר החתמת המאמן במידה ועדיין יהיה בהם עניין הם יקבלו הצעה רשמית. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload