עוד זעזוע באום אל פחם: איימן חלאילה עוזב, חנא פרהוד מועמד מוביל לאימון הקבוצה

לאחר שחתם באום אלפחם לפני מספר ימים וכפי שפרסם לראשונה באתר יאללה ספורט, איימן חלאילה לא יעמוד על הקווים בעונה הבאה וזאת לאחר שיחה שהייתה עם חברי ההנהלה לפני יומיים בסיומה נפרדו שני הצדדים ברוח טובה.

המאמן, שאימן בעבר בהפועל אכסאל, הגיע להפועל אום אל פחם לאחר שזו נפרדה מהישאם זועבי והנהלת הקבוצה שמעריכה מאד את עבודתו של המאמן הציעה לו לאמן את הקבוצה. איימן, שמאד מעריך את הקבוצה ואת הקהל שלה, עדין מחובר לקבוצה וקשור אליהם מאז שעזר להם במשחקי הפלייאוף.

הנהלת אום אל פחם ישבה עם המאמן וכבר חתמה איתו על חוזה בכדי להכין את הקבוצה לקראת העונה הבאה ואין זה סוד שהעולה החדשה לליגה א' עושה את כל המאמצים על מנת להכין קבוצה טובה שתתפוס מקום בצמרת הטבלה. אימן חלאילה זכה להמון מחמאות מצד הקהל הפחמאוי שפרגן להנהלה על החתימה והגעתו של המאמן שאגב, גם הוא רצה מאד להוביל את הקבוצה להישגים בליגה א', אולם מסיבות אישיות ומחלוקת בסעיפי החוזה החליטו שני הצדדים להיפרד ברוח טובה בשלב זה ואיימן לא יאמן בעונה הקרובה באום אלפחם.

המאמן השני שעוזב את אום אל פחם עוד לפני פתיחת העונה. אימן חלאילה

תגובתו של אימן חלאילה לאתר יאללה ספורט: ״קודם כל אני מאד מקווה שאום אלפחם תצליח בליגה א' ותגיע רחוק, מרגע הראשון לא היססתי ולא חשבתי פעמים על ההצעה בגלל שאני מאד מעריך את הקהל והאנשים שם. לקבוצה יש קהל נהדר שאני מאד אוהב ומעריך ויסלחו לי הקהל באום אלפחם והאנשים שם על כך שאני לא מגיע בשלב זה מסיבות אישיות. ישבתי עם חברי ההנהלה שעשו את כל המאמצים לטובת שני הצדדים והחלטנו שבשלב זה אנחנו לא יכולים להמשיך ביחד. לכם אני מאחל הצלחה לקבוצה ובאחד הימים עוד נחזור לשיתוף הפעולה, אני אעזור בכל דרך גם לקבוצה וגם להנהלה".

חנא פרהוד הוא המועמד המוביל לאימון הקבוצה לאחר עזיבתם של אימן חלאילה ושל הישאם זועבי וכבר היום אמורה להתקיים פגישה ראשונה שלו עם חברי ההנהלה. במדיה והדברים יסתדרו בין שני הצדדים חנא יחתום בקבוצה ויאמן את הפועל אום אל פחם בעונה הבאה.

תגובת הנהלת הפועל אום אל פחם תעלה בידיעה נפרדת.

המועמד המוביל להחליף את חלאילה. פרהוד

#הפועלאוםאלפחם #איימןחלאילה #חנאפרהוד

כתבות נוספות