עבאס סואן יוביל את קבוצת כדורגל החופים הראשונה של סכנין שתרשום מחר הופעת בכורה

ביום שישי הקרוב תפגוש בני סכנין את בני פלפלה כפר קאסם למשחק פתיחת הליגה של כדורגל החופים. זוהי הפעם הראשונה בה תתמודד סכנין בענף כדורגל החופים כשמי שיוביל את הקבוצה החדשה שנבנתה הוא שחקן העבר שהוא גם דמות דומיננטית ומשמעותית מאוד במועדון בני סכנין בכדורגל וזהו עבאס סואן.

שוחחנו עם עבאס על ההיערכות שלו והמטרות שלו לעונה הקרובה בכדורגל החופים:

ראשית תספר לנו על הבחירה של סכנין להתמודד בפעם הראשונה ולהקים קבוצה בכדורגל החופים

הרעיון עלה לפני כחודש וחצי כשאני והיו"ר של בני סכנין הבנו יחד שאנחנו בדרך של התפתחות במועדון בכל הכיוונים אז רצינו להיות גם שותפים לפרויקט שאני חושב שהוא אחד הענפים שהולכים להיות הפופולאריים במדינה. מדובר בענף שנותן במה לשחקנים צעירים גם אלה שלא מצליחים במקומות אחרים ויכולים להצליח שם.

בתור התחלה חשוב לנו עיקרון ההשתתפות, לקיחת חלק שלנו בענף הזה היא הישג ומשם נראה איך נתקדם עם זה, נשתפר ונשפר את הקבוצה בעתיד. העיקר השנה הוא שאנחנו רוצים רק ללמוד ולהשתפר.

יוביל את קבוצת כדורגל החופים. עבאס סואן

איך בחרת את הסגל הראשון שלך?

קודם כל רציתי שחקנים שאני מכיר. 7 שחקנים מתוך הסגל שייכים למחלקת הנוער של סכנין ועוד 2 ממחלקת הבוגרים, בנוסף אנחנו מביאים שחקנים מעוד מקומות ועוד נתרחב, עכשיו אנחנו 14 שחקנים בסגל אבל הוא לא סגור. שוב, אנחנו רק לומדים את הכל, זה לא כמו כדורגל ואנחנו באים להתמודד בכבוד ביום שישי הקרוב.

במשחק הראשון שלך גם קיבלת דרבי של המגזר מול הקבוצה החזקה בני פלפלה כפר קאסם

נכון מאוד ואולי היה עדיף שהוא יגיע אחר כך, אני יודע שלכפר קאסם יש שלושה זרים והשחקנים שלנו גם צמים(רמאדן).

אז מה המטרה שלך יחד עם בני סכנין העונה בכדורגל החופים?

המטרה שלי השנה זה להכיר את ענף כדורגל החופים מכל הבחינות כי זה שונה בכלל מהכדורגל.

#עבאססואן

כתבות נוספות