קולות הקהל בסכנין על אפשרות החתמת מאמן זר: "צעד אמיץ, העיתוי מאוחר, צריך למלא את החלל של יוסי&

בימים האחרונים התקבלה החלטה בבני סכנין להחתים מאמן זר כאשר ז'אירו סבירסקי הברזילאי הוא המועמד המוביל לחתימה והוא צפוי לנחות בארץ בימים הקרובים. בקרב הקהל של הקבוצה עלו לא מעט שאלות בנושא כאשר חלק חיזקו את המהלך וחלק התנגדו אליו. יצאנו להביא לכם את התגובות מהשטח, אז מה אמר הרוב? מיד תגלו.

זהאי חמודה:

סכנין אינה במצב שיכולה להרשות לעצמה לקחת הימור על מאמן זר שיהיה זקוק לזמן כדי ללמוד את הקבוצה , סכנין חייבת מאמן ישראלי שמכיר את הקבוצה על בוריה ויתחיל לעבוד מהיום הראשון בלי להזדקק לזמן הסתגלות.

נור קאסום:

ברור שההנהלה לקחה סיכון , זה תלוי גם בשחקנים אם יקבלו את זה וכבר שמענו כמה שחקנים לא אהבו; אני חושב שווה לנסות כי אין מאמן ישראלי כרגע ראוי.

זכריא אמין:

כל מאמן יכול להצליח בסכנין ,אבל זה הימור גדול בשלב הזה ,מקווים שיצליח.

אורי אבירם:

ראמדן כרים. אני חושב שזו שגיעה הפערים המנטליים. התרבויות שיש בהם פערים בכבוד. אצלו המובן מאליו לא מובן מאליו אצלנו שיצור כעס ורחוק ואף אחד לא ידבר על כך בגלל הכבוד.

עמאד חמזה:

מאמן ברזילאי במגזר יהיה מאוד מעניין . רעיון פנטסטי . לפחות נראה שיטת משחק שונה ויפה וגם מאפשר לצרף עוד שחקנים ברזילאים ואולי יתמזל מזלנו והשנה נשחק על תואר ובצדק.

חאתם טראביה (מנהל פרויקטים ועיר ללא אלימות בסכנין):

מינוי מאמן זר לקבוצת בני סכנין זהו צעד אמיץ ונכון מצד ההנהלה חשיבה מחוץ לקופסה וזה בהקשר לאי שביעות הרצון מרמת השחקנים הזרים שהגיעו לסכנין בעונות שעברו ולא היו מוצלחים פרט לאברהם פאס וונדרסון שהרשימו. הצלחת המאמן הזר מותנת בהצלחת השחקנים הזרים שהוא מביא איתו כי בסכנין יש שלד מאוד מצויין עם שחקני נוער איכותיים והחתמת עטאא גאבר וקנדיל וחלאילה ועלי עותמאן שמרנו על שלד מצויין ואם מצרפים שלושה או ארבעה זרים איכותיים זה יהפוך את הקבוצה לקבוצה מצויינת.

בשיר יחיא:

ההנהלה לקחה הימור מסוכן. ללכת על מאמן זר שלא מכיר את מדיניות הכדורגל בארץ הסיכויים שזה יצליח אינם גבוהים. מפה עד שיכיר מי זה עותמאן, חלאילה, פאס, תמבי הליגה תיגמר. לא בכדי המאמנים הזרים לא מצליחים בארץ, צריך מאמן זר עם אופי יוצא דופן בשביל שיתחבר מהר למועדון ולליגה ולהצליח. מצד שני זה עדיין נקרא הימור ויש גם את הסיכויים הנמוכים שזה יצליח, לא מבטל את ההימור לחלוטין.

תחושה אישית: הוא יפוטר אחרי 10 מחזורים

סלים גנטוס:

מאמן ברזילאי יש לו יתרון אחד ואחיד , שהוא מקבל פחות כסף מהקבוצה וחוסך על הקבוצה, קשה מאוד למאמן זר לבוא ולאמן קבוצה בליגה שלעולם לא והתעניין בה , מאמן שמכיר את הליגה ואת הקבוצות בליגה והשחקנים יהיה בדרגות יותר טוב ממאמן זר שייקח לו יותר מחודשים ללמוד את הליגה

רמי גדבאן:

אישית אני חושב שזה צעד נכון ,נבון ומבורך מצד מקבלי ההחלטות בהנהלה, אולי נראה עידן חדש ותרבות שונה למרות הצלחת הקבוצה בעונות האחרונות ולמרות החשש ששחקנים מהמגזר היהודי לא יסכימו חלילה להצטרף לשורות הקבוצה במיוחד אם ימנו עוזר מאמן מהמגזר הערבי לצידו.

אין שום סיבה שלא יצליח בתנאי שכבוד אוהדי קבוצתנו אותם מאוד אוהב, מעריך ומכבד יהיו סבלניים ויעניקו לו אווירה שקטה ונינוחה ושכבוד ההנהלה תמנה לצידו יועץ מהמגזר שלא יחסכו מלהסביר ולייעץ לו במיוחד בנושא המנטליות במדינה בכלל ובמגזר בפרט. בהצלחה.

מוחמד אבו ראסם

מינוי מוזר ולא מובן. מדובר במאמן ללא רזומה מרשים, עיקר הבעיה נובעת מעיתוי המינוי המאוחר יחסית . ברור לכולנו מאמן זר ייקח זמן להבין והתרגל למנטליות במדינה ושל סכנין בפרט. מדובר במאמן שלעולם לא אמן בישראל כך שהוא לא מכיר השחקנים וייקח המון זמן עד שייכנס לעניינים וכאן מדובר בזמן מאוד יקר במיוחד שמדובר בקבוצה בגודל של סכנין ושכל טעות או עיכוב בבחירת השחקנים יהיה עם השלכות חמורות להמשך העונה. האם יצליח? אם יישאר בתפקיד עד מחזור 10 הישג בפני עצמו.

מחמוד עיאשי

קודם כל אני חושב שאם המאמן הזה יחתום אצלנו בקבוצה , אני חושב שהוא יצליח ויצליח מאוד, הוא גם מביא איתו שחקנים שהוא מכיר והוא יבנה את הקבוצה הטובה ביותר אבל אנחנו חייבים לתת לו זמן עד שיבין את הליגה שלנו, שבמשחקים כמו גביע הטוטו הוא יבין את הליגה שלנו ויפתח את הליגה חזק. כמה אנחנו מחכים לראות את הדבר הזה ואת המאמן הזה אצלנו ואנחנו נתמוך בו ובשחקנים שלנו ובעזרת השם ביחד נצליח.

רידא חביב אללה

אני בעד ההחלטה של הנהלת איחוד בני סכנין ללכת על מינוי זר בפעם הראשונה בתודות המועדון . אני יכול להבין את חששות השחקנים והאוהדים שמאמן זר יקח לו זמן עד שיבין את המנטליות של הכדורגל ושל הכדורגלן הישראלי אבל בסכנין תמיד הכול הולך. דבר שני, אני בעד כי אין בשוק הישראלי מאמן טוב שיכול למלא את החלל שהשאיר יוסי אבוקסיס. מאמן זר גם יכול להביא איתו שחקנים זרים טובים שהוא מכיר ולא לפול עם זרים חלשים.

עלאא זבידאת

ברוך הבא לסכנין מקווה שיצליח ויעשה עבודה טובה לפי דעתי קצת הימור בסוגית המאמן הזר אבל בסכנין הכל יכול להיות לטובה ולפי דעתי אם סכנין תצליח או המאמן יביא איתו את הזרים הטובים שיתאימו לקבוצה עם הבסיס הקיים סכנין תהיה קבוצה יותר טובה מהעונה שעברה.

#בניסכנין

כתבות נוספות