הדור הצעיר: חלאילה יחזור לבאר שבע, בדארנה לסכנין, פרחאת לא ישוב להפועל ת"א?

לא מעט שחקנים צעירים במגזר הערבי הושאלו במהלך העונה האחרונה לקבוצות אחרות ויש אפשרות שיושאלו גם בעונה הבאה. אז מי הושאל, מי יושאל ומי יחזור לקבוצת האם?

מוחמד בדארנה- לאחר תקופת השאלה להפועל ראשון לציון בליגה הלאומית ישוב לבני סכנין. בדארנה רשם 17 הופעות במדי ראשון לציון ועל אף שמצבה של הקבוצה לא היה יציב כלל, בדארנה רשם לזכותו הופעות טובות וכעת יקווה לקבל את ההזדמנות לה הוא מחכה בליגת העל.

סוהיל ארמלי- לאחר עונה טובה מאוד במדי בית"ר ת"א/רמלה, קבוצת הבת של מכבי ת"א אליה שייך, תתקיים פגישה בין ארמלי לנציגי מכבי ת"א בה צפויה להיות מסוכמת יציאתו להשאלה לעונה נוספת. כזכור מי ששמו עלה אצלה היא הפועל עכו אך לאור השינויים שעברה מאז לא ברור האם תצא פנייה לשחקן או לא.

שמח לחזור לסכנין. בדארנה

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

עבאדי פרחאת- השחקן השלישי מבין המושאלים שצריכים לחזור להפועל תל אביב(ספורי ואבו אל היג'א) אך חזרתו מהפועל ירושלים, היורדת הטרייה לליגה א', כמו של השניים האחרים עדיין לא בטוחה כלל. הפועל תל אביב מעוניינת בחזרתו של השחקן אך האם זה יקרה יוחלט רק בתום בחינת כל ההצעות שיהיו לו, ההחלטה הסופית תתקבל עד ה-15.6 .

אמיר חלאילה - השחקן הצעיר והמוכשר שנמכר להפועל באר שבע והושאל העונה להפועל רמת גן בליגה הלאומית, יחזור לשורותיה של האלופה ויצא איתה למחנה האימונים. בסביבתו של השחקן הצעיר הצהירו כי "לאחר פתיחת העונה נראה לפי כמות הדקות בהן אמיר ישותף אם הוא ימשיך בבאר שבע או ייצא שוב להשאלה".

חלאילה רשם בתקופתו בהפועל רמת גן 12 הופעות וכבש 2 שערים אשר לפחות אחד מהם זכור לנו היטב במשחק גביע המדינה מול הפועל חיפה בו ניצחה קבוצתו 2:1.

הפועל ת"א התעניינה אך הוא חוזר לב"ש

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רמת גן

מארון גנטוס - השחקן הצעיר שגם נבחר לתגלית העונה של אתר יאללה ספורט צפוי להמשיך בבני סכנין גם העונה הבאה אלא אם כן סכנין תקדם רכש של בלם לשורותיה, מה שיביא לכך שכמות ההזדמנויות אותן יקבל גנטוס תקטן עוד יותר ובמצב כזה תעלה האפשרות שייצא להשאלה בקבוצה אחרת.

#סוהילארמלי #מוחמדבדארנה #אמירחלאילה #עבאדיפרחאת #מארוןגנטוס

כתבות נוספות