נביל אמארה: לוקחים את מכבי כפר כנא בחשבון, המטרה של בני זלפה היא לעלות ליגה

״המטרה שלנו לעלות לליגה א'. נשמור על הסגל הקיים ונשמור על פרופרציות בתקציב״ כך אמר מאמן בני זלפה, נביל אמארה, ליאללה ספורט. כזכור, זלפה פספסה את העלייה לליגה א במשחקי הפלייאוף כשהפסידה בשלב האחרון לדלית אל כרמל באצטדיון עילוט.

בזלפה כבר התחילו בהכנות לעונה הבאה ומי שחשב שתחושת הפספוס ואי העלייה תגרום לשבירה מנטאלית בתוך הקבוצה או בסמטאות הכפר אז טעה, דווקא המעמד אליו הגיעה הקבוצה בעונה האחרונה גרמה לאנשי הקבוצה ולאוהדים לחשוב יותר על עלייה לליגה א'.

שוחחנו ביאללה ספורט עם מאמן הקבוצה נביל אמארה, אחד האנשים המוערכים בתוך הקבוצה ולא סתם חברי ההנהלה מעריכים מאד את עבודתו של נביל ולא הרשו לו לעזוב את הקבוצה.

נתחיל בשאלה המרכזית מהן המטרות של בני זלפה לעונה הבאה? המטרה שלנו היא כמובן לעלות ליגה, אנחנו נבנה קבוצה שתתמודד על העלייה לליגה א' ובקרוב נשב עם חלק מהשחקנים במטרה להאריך להם את החוזה.

מתכוננים לעונה הבאה

צילום: הדף הרשמי הפועל בני זלפה

אם נגעת בשחקנים, שחקנים משמעותיים כמו בלאל חבשי, סעיד שלבי ואחמד דראושה הוזכרו כמועמדים למכבי אכסאל אחמד, סעיד ובלאל נותנים עדיפות לבני זלפה ואנחנו במהלך השבוע נדבר איתם ונסגור איתם לגבי העונה הבאה. לא ניתן לאף שחקן לעזוב, המטרה לשמור את הסגל הקיים ולהתחזק .

הרבה שחקנים נתנו עונה גדולה ,הוזכרו כמועמדים לקבוצות אחרות ביניהם מג'ד עבדו, יוסי סרוסי וניר ואנה, הם יישארו?

סרוסי הוא באופן סופי עוזב אותנו, אנחנו מודים לו על התקופה הנפלאה בזלפה, אך הדברים תלויים בו ולא בנו. הוא טס לברזיל ויחזור רק בעוד כשבעה חודשים ולכן הוא לא ימשיך בקבוצה. לגבי מג'ד עבדו הוא נשאר כמו שאר השחקנים ,לגבי ניר אנחנו במשא ומתן איתו ואני יכול להגיד לך שהדברים חיובים. לגבי

האם יש שמות של שחקנים שאמורים לחזק את הקבוצה?

מיזר זועבי הוא אחד המועמדים אם לא יחתום בליגה בכירה, סולטאן זועבי גם מועמד וגם הקשר עלי זאמל.אני יכול להגיד לך שאנחנו במשא ומתן וגישושים אצל כמה שחקנים.

התקציב יגדל לעומת מה שהיה בעונה שעברה? בטח שלא, אנחנו נשמור על פרופורציות בתקציב בלי שנחרוג ומבלי שנגדיל גם. בעיקרון התקציב יישאר אותו תקציב אבל אנחנו נתחזק בכמה עמדות.

נתן עונה גדולה ועניין קבוצות אחרות, אך בזלפה לא מתכוונים לוותר עליו. עבדו

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

יש אנשים שתומכים בקבוצה ואולי דווקא שאחרי שפספסתם עליה יש תחושת אכזבה? תופתע מאד אבל דווקא בגלל המעמד שהגיעה אליו הקבוצה בעונה שעברה זה גרם להרבה מהקהל שלנו לחלום על עליה לליגה א', זה נתן אנרגיות חיובית לתמוך בקבוצה. אנחנו מקבלים כסף ותרומות מהקהל שלנו ומכמה ספונסרים ובנוסף אליהם גם המועצה אמורה לתמוך בקבוצה.

מתי תתחילו את האימונים?

ב 25/7 נתחיל באופן רשמי את האימונים ומקווה עד אז שהסגל יושלם ונוכל להתכונן בהקדם.

יש לכם חשש מקבוצה מסוימת שיכולה להתמודד איתכם על העליה?

אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה ומכבדים כל יריב. עדיין לא יודעים מי יהיה באזור שלנו אבל אחת הקבוצות שאולי יהיו באזור שלנו בסוף זאת מכבי כפר כנא שהיא תהיה קבוצה חזקה וצריך לקחת אותה בחשבון.

#נבילאמארה #הפועלבניזלפה #מגדעבדו

כתבות נוספות