גביע הרמדאן: טורניר הקט רגל של המגזר הערבי שמשך אלפי צופים

ביום שני האחרון נפתח טורניר הקט רגל הרשמי של עיריית שפרעם. הטורניר או כפי שמכונה "ליגת החלומות" מאחד למשך תקופת חודש הרמאדן את שחקני וכוכבי המגזר הערבי למסע משחקים מהנה ומקצועי.

 

המשחקים נערכים כולם בשפרעם כאשר מבין 17 קבוצות הנושאות את שמות השכונות של העיר תצא מנצחת אחת והמשחק עצמו מנוהל ממש כפי שקוראים לו במגזר "מיני מונדיאל" כאשר בכל יום מתקיימים שני משחקים ובאים לצפות בהם לא פחות מכ-1500 צופים.

קהל גדול צופה ומתעניין במשחקים

צילום: חליל חאדר

 

שלב הבתים כבר נפתח כאשר חלק מהקבוצות כבר ניצחו ויצאו כשידן על העליונה אך הכל עוד פתוח לחלוטין ושתי הקבוצות המובילות של כל בית מתוך הארבעה הקיימים תצאנה למפגש שמינית הגמר שייערך בשבוע הבא.

 

בשנה שעברה הייתה זאת קבוצת "עגרוש" שניצחה את הטורניר אך גם השנה צפוי קרב צמוד ומותח בין הקבוצות הקיימות כאשר בין סגל הקבוצות תמצאו כוכבים מהמגזר כמו פיראס מוגרבי, דיאא סבע ועוד שחקנים שעד לפני כמה שבועות היו על מסכי הטלוויזיה שלכם במשחקי הקבוצות הבכירות ובכל הליגות הארץ. 

כוכבי הכדורגל המגזר הערבי משתתפים. פיראס מוגרבי במהלך המשחק

צילום: חליל חאדר

 

משחקים מעניינים שצפויים להתקיים היום הם בין קבוצתו של השחקן עלי חטיב לקבוצתו של השחקן סוהיל ארמלי כמו גם משחק בין קבוצת "הו'ארה" לקבוצתו של פיראס מוגרבי כך שללא ספק לצופים יש למה לחכות.

 

עאמר בושנאק, מארגן הטורניר, אמר ליאללה ספורט: "הטורניר הזה הוא אחד מבין שלושת הטורנירים הגדולים שמארגנת עיריית שפרעם בכל שנה. עם פתיחת חודש הרמאדן כל כוכבי המגזר באים לשחק אצלנו, הטורניר שלנו הוא האיכותי ביותר וכל המגזר מתעניין בו"

שחקן העונה של יאללה ספורט בליגה הלאומית. דיאא סבע

צילום: חליל חאדר

 

אם כך, תשמעו לא מעט בשבועות הקרובים את שמות הרחובות של העיר שפרעם ומילים כמו רותאנא, אלמידאן, אלריאן, אלקרק, אלאכווה, אלתאנגו, אלהווארה, אלאסרה, עגרוש ואלמיאס כבר לא ייאמרו בהקשר של מפת דרכים בתוך העיר אלא מפת דרכים שמובילה לפרס גדול של טיול לחו"ל בו תזכה אך ורק מנצחת אחת. 

ארמלי ינצח את עלי חטיב? לכל הקבוצות יש סיכוי
צילום: חליל חאדר

 

אוהדי כדורגל ושחקני כדורגל משחקים יחד. חוסאם חאג' האוהד המסור של הפועל שפרעם
צילום: חליל חאדר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload