אי ודאות באחי נצרת בנוגע לעתיד הקבוצה

בעוד שקבוצות מהליגה הלאומית החלו להחתים שחקנים, באחי נצרת טרם נקטו באף צעד לקראת העונה הבאה ועדיין לא בטוחים מה יהיה עתיד הקבוצה בהיבט המטרות אותן תציב לעצמה. העיכוב בקביעת המטרות והיעדים נגרם עקב אי קיום ישיבה עם ראש העיר עלי סלאם, שנחשב לאוהד דגול של הקבוצה וזאת לאחר הצהרותיו החוזרות ונשנות על כך שהוא רוצה לתמוך בקבוצה במטרה לעלות לליגת העל.

גורמים באחי נצרת אישרו כי הגורם הראשי לחוסר הודאות נגרם בעקבות ישיבה שאמורה להתקיים בין הנהלת הקבוצה והעירייה ועד שלא תתקיים ויובהר מה יהיה חלקה של העירייה ואיזה סכום תשקיע אין ביכולתם של אנשי הקבוצה להתחיל בהכנות של הקבוצה, כרגע מה שמעכב את המפגש בין הצדדים שהותו של ראש העיר בחו"ל.

עלי סלאם. העזרה תבוא מהעירייה?

תמונה מתוך: הדף הרשמי אחי נצרת

אחמד ג'אבר מנהל הקבוצה של אחי נצרת אמר ליאללה ספורט בנושא: "ההנהלה של אחי נצרת מבחינה מקצועית לא יכולה לדבר עם שחקנים ולא לבנות את הסגל בלי לדעת את הכוונות של ראש העיר מר עלי סלאם שתמיד עמד מאחורי הקבוצה והצהיר הרבה פעמים שהוא רוצה להצעיד את הקבוצה אל עבר הליגה הבכירה".

עוד הוסיף ג'אבר: "ההנהלה צריכה קודם כל לדעת את התקציב של הקבוצה ואחר כך לדעת עם איזה שחקנים לדבר. אם התקציב יהיה נמוך והיעד הוא פלייאוף עליון אז נשאר עם אותו סגל שהיה העונה ולא ננסה להחתים שמות גדולים בסכומי עתק, אך אם ברצוננו להיאבק או להיות בתמונת העליה אנחנו חייבים לחזק את השורות ב4-5 שחקנים מנוסים שגם יעלו לנו יותר כסף. יש הרגשה בנצרת בין הקהל והאנשים בעיר שכבר מיצינו מהליגה הלאומית ואנחנו חייבים לפחות להיאבק על עלית ליגה ולעשות עד הכול כדי שתהיה לנו קבוצה אשר מסוגלת לעלות. קבוצה כמו הפועל תל אביב שדוגלת בחזרה מהירה לליגת העל כבר מנחיתה שמות כבירים ואנחנו רואים איזה שחקנים חותמים שם, כך מתנהגים בקבוצה שבכוונתה לעלות. אנחנו לא מבקשים את התקציב של הפועל תל אביב שיעמוד על 14 מליון, אלה קיימת אמונה שב-6 מליון אפשר לבנות קבוצה אמידה שמתמודדת על עליה".

השלד הקיים עם ראש העיר ואנשי ההנהלה. יחייכו בסוף?

תמונה מתוך: הדף הרשמי אחי נצרת

בכל מקרה באחי נצרת שבעים רצון מהסגל ששיחק בעונה האחרונה שהסתיימה לא מזמן ובקבוצה מאמנים שהשלד הקיים יישאר תוך שהם יתחזקו לפי מטרות הקבוצה בשנה הבאה. במקרה שיקבלו את התמיכה הנדרשת מראש העיר הם יתחילו בהכנות לבניית סגל חזק המתבסס על ומשלב שחקני בית עם חיזוק משמעותי בעמדות הנדרשות, אך בסביבות הקבוצה די חוששים שיפספסו את התחנה ויקלעו למצב שהם באיחור ורוב השחקנים שעונים לדרישות יהיו חתומים בקבוצות השונות בליגה.

#אחינצרת #ראשי

כתבות נוספות