קבוצת כדורגל החופים בני פלפלה כפר קאסם סיימה את דרכה באירופה

קבוצת כדורגל החופים ואלופת המדינה בני פלפלה כפר קאסם יצאה בשבוע שעבר למסע משחקי ליגת האלופות באירופה(פורטוגל). בתום שלושה משחקים בשלב הבתים, הקבוצה נותרה במקום השלישי בבית בו שובצה ובכך סיימה את דרכה דרכה במפעל.

 

לאחר שבשנה שעברה הפסידה בני פלפלה כפר קאסם בשמינית הגמר לאלופת אירופה, הגיעה הקבוצה חדורת מוטיבציה ורצון להגיע רחוק ככל הניתן בשלבי התחרות וזאת במקביל להתמודדות של קבוצת הכדורגל על הכרטיס לליגה הלאומית כך שלתושבי כפר קאסם הייתה סיבה גדולה להרגיש גאווה בקבוצותיהם והם עברו שבוע מותח במיוחד. 

פתיחת המסע. רגע לפני העלייה למטוס

צילום: תאמר סרסור

 

המסע בהדרכת המאמן מאמון עאמר התחיל במפגש מול אלופת צרפת אותו סיימה כפר קאסם כשידה על העליונה אך במהלכו איבדה את אחד השחקנים שלה, דניאל סוזה, שנפצע ולא יכול היה לקחת חלק בשלב הבא. לאחר הניצחון הגדול על אלופת צרפת הגיעה פלפלה כפר קאסם למפגש מול הקבוצה הרוסית דלתא, שהגיעה גם היא לאחר ניצחון על אלופת פולין, לקרב שמראש היה צפוי להיות קשה במיוחד וכך אכן היה ופלפל כפר קאסם ספגה הפסד קשה בתוצאה הצמודה 4:3 שהותיר אותה במצב בו ללא ניצחון בשלב הבא היא לא תעפיל לשמינית הגמר.

 

במשחק השלישי והקריטי פגשה כפר קאסם את אלופת פולין, אותה אלופה שנוצחה על ידי הקבוצה הרוסית אך לאחר מכן הביסה את אלופת צרפת, למשחק של "להיות או לחדול". המשחק לא היה פשוט והגיע יחד עם פתיחת חודש הרמאדן, תוצאת הסיום בו הייתה 5:3 והותירה את פלפלה כפר קאסם מחוץ לשמינית הגמר בתחושת פספוס גדולה שכן סיימה את המסע מוקדם משציפתה.

הבית בו שובצה בני פלפלה כפר קאסם

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני פלפלה כפר קאסם

 

התגובה הרשמית של הקבוצה בתום המסע: "רצינו וקיווינו שזה יימשך עוד, אבל לצערנו זה נגמר מהר מדי. מודים לכל מי שתמך בנו במסע הזה החל מהעירייה ראש העיר עאדל בדיר, הספונסרים והתקשורת שליוותה אותנו עד לפורטוגל. מקווים שייצגנו אתכם בכבוד"

 

כעת, פניה של קבוצת כדורגל החופים בני פלפלה כפר קאסם מועדות לליגה הישראלית שתיפתח בשבוע הבא ושם תצא למסע חדש בדרך להבטיח אליפות נוספת. כזכור, כפר קאסם חתומה על 4 אליפויות בחמש השנים האחרונות וללא ספק היא קבוצה חזקה שמביאה הרבה כבוד לאוהדיה ותומכיה הן מחוץ לכפר קאסם והן בתוך כפר קאסם ששם כדורגל החופים זו תרבות ודרך חיים. "אין ילד בכפר שלא מכיר את כדורגל החופים" 

יצאו מאוכזבים אבל הביאו כבוד גדול. קבוצת כדורגל החופים של כפר קאסם

צילום: תאמר סרסור

 

אם כך, תחושות ההחמצה ילוו את תושבי כפר קאסם בימים הקרובים הן בעקבות קבוצת הכדורגל שלא הצליחה לעלות לליגה הלאומית והן בקבוצת כדורגל החופים שסיימה את דרכה באירופה אך כעת, לאחר התאוששות קצרה כבר יחלו לעבור על היעד הבא שלהם ובכל הכוח כדי להשיג את המטרה הבאה.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload