עוד טוויסט בעלילת הישאם זועבי: סיים את דרכו באום אל פחם עוד לפני תחילת העונה

רק לפני מספר שבועות היו קולות שמחה גדולים באום אל פחם על כך שסגרו את המאמן הישאם זועבי לעונה נוספת באמונה שלמה שהוא יהיה זה שיוביל אותם בעונה הבאה ויעזור להם לרשום עונה מוצלחת בצמרת ליגה א' צפון. לא עבר זמן רב ושוב טוויסט בעלילה בנושא המאמן הישאם זועבי שכזכור, סיכם בכפר כנא ולבסוף חתם באום אל פחם וכעת שוב מחשב מסלול מחדש והחליט שלא ימשיך באום אל פחם.

רק סיכם וכבר הוציא הודעת פרידה. זועבי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מסתמן שהסיבה לעזיבתו של הישאם היא שעדנאן אגברייה, יו"ר הקבוצה, לא מתכוון להמשיך לנהל את הקבוצה בעונה הבאה. כמו כן, יש עוד עניינים שלא נסגרו בתוך הקבוצה כמו תשלום מענקי העלייה לשחקנים שטרם הושלמו, התמיכה הכלכלית שהיא זקוקה לה לקראת העונה הבאה והחתמות שהיו צפויות אך לא קרו כמו זו של מלך שערי הקבוצה בעונה האחרונה מייזר זועבי אותו הקבוצה רצתה מאוד להשאיר וגם הצהירה שימשיך אצלה בעונה הבאה אך הוא מחזיק בהצעות אחרות וצפוי לסגור בקבוצה אחרת.

הישאם זועבי אמר הבוקר לשחקניו: "בתום פגישה שהייתה אתמול ואחרי הסיכום שלי להמשך עבודתי באום אל פחם בעונה הבאה, הבנתי שעדנאן מהסיבות האישיות שלו לא ימשיך לנהל את הקבוצה והחלטתי לסיים את דרכי באום אל פחם. הכרתי אנשים נהדרים בתקופה הזו ואני רוצה להגיד לכולם תודה. אני אתגעגע ויש רגעים שלא ייעלמו מהזיכרון שלי לעולם. אני אמשיך לעודד את הקבוצה ואום אל פחם תהיה בליבי"

עורר עניין בלא מעט קבוצות. מיזר זועבי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הישאםזועבי

כתבות נוספות