מוחמד סמארה ממשיך בטירה ויאמן אותה גם בעונה הבאה, תקציב הקבוצה יגדל

מוחמד סמארה, שהוביל את מ.ס טירה בעונה האחרונה ימשיך להוביל אותה גם בעונה הבאה.

מ.ס טירה סיימה את העונה האחרונה בליגה א' בניצחון דרמטי גדול על צעירי כפר כנא במחזור האחרון כששתיהן היו בסכנת ירידת ליגה. הפעם, החליטו בטירה שיעשו הכל על מנת לסיים את העונה בפלייאוף העליון ולא להיגרר לקרבות התחתית ומי שיוביל את הקבוצה בדרך להשגת המטרה הזו הוא המאמן מוחמד סמארה שימשיך לעוד עונה תוך שהוא מקבל את האמון המלא מהנהלת הקבוצה.

יוביל את טירה גם בעונה הבאה

צילום: nazeeh sultan

מוחמד סמארה אמר לאחר המינוי: "יגיעו שחקנים ברמה גבוהה שישדרגו את הסגל על מנת שנהיה קבוצה במרכז טבלה ומעלה המטרה שלי כמאמן היא פלייאוף עליון ומקווה שהמחשבות לא מוגזמות מדי אבל מכוונים למעלה ולא מתכוונים להיקלע למאבקי תחתית כמו בעונה הקודמת וזו הסיבה שאנחנו הולכים להתחזק בעמדות מסוימות וזאת הייתה דרישה שלי כדי להמשיך במועדון כי אני יודע שבלי שחקני חיזוק נהיה בבעיה. בעונה שעברה התחזקנו עם שחקנים טובים והשנה נתחזק בשחקנים מעולים אולי אפילו חלקם מהליגה הלאומית. כמובן שטירה קבוצה איכותית ולוחמת אבל היה חסר לנו העונה המחץ למעלה ויהיו לנו הפעם שחקנים שוברי שוויון בקבוצה".

בנושא התמיכה בקבוצה, התקציב יגדל ויהיה בין 800-900 אלף ש"ח שהוא גבוה יותר מהעונה שעברה. בקבוצה הבהירו כי "לא מתחרים בגדולות" גם בהיבט התקציב אבל מאמינים שיכולים להתמקם בחלק העליון של הטבלה עם הסגל שמתוכנן להיבנות והתקציב הזה.

יבנו סגל חזק יותר עם התקפה חזקה יותר

צילום: nazeeh sultan

יו"ר הקבוצה עבד טיטי אמר לאחר מינויו של סמארה: "מגיע לו. צעיר והוכיח את עצמו במשך שנתיים, אין שום סיבה שלא ניתן לו את ההזדמנות להמשיך להצליח"

על מטרות הקבוצה לעונה הבאה אמר: "אם נגיע לפלייאוף עליון זה יהיה הישג אבל המטרה היא מקומות 6-8. החזקנו בעונה שעברה סגל של 80 אחוז שחקני בית, רוב שלבי העונה היינו רק עם חלוץ ושוער שהם שחקני רכש. נתחזק בשחקני התקפה, היה לנו משא ומתן כבר עם כמה שמות. אנחנו גאים בקהל שלנו שמגיע למשחקים בכמויות גדולות, באים לקראת הקהל ובקשר טוב עם עמותת האוהדים ובעונה הבאה כשיהיה לנו כדורגל אטרקטיבי ויותר טוב גם נביא מספרים גדולים יותר של אוהדים"

הקהל של טירה בחגיגות ההישארות בסוף העונה

צילום: nazeeh sultan

בנושא שחקני הרכש שהיו בסגל של העונה האחרונה, עומר מולאי לא צפוי להמשיך בקבוצה ועם השוער יקיר קרטה צפויים לשבת בקרוב אך על אף שהוא המועמד הבכיר במקביל בודקים אופציות נוספות כיוון שלא בטוח שהוא יישאר בקבוצה בעונה הבאה ובטירה יישמעו קודם כל מהן דרישותיו.

בטירה התנהלו בצורה ראויה לציון בעונה האחרונה כשכל השחקנים קיבלו את כספיהם ומבחינה ניהולית לא הייתה אף תלונה, בטירה גם הצהירו לקראת העונה הבאה "לא נקלע למצב שבו נביא שחקנים שלא נצליח לשלם להם, כל מי שיגיע יהיה מי שהקבוצה יכולה לעמוד בדרישותיו וכל מי שיהיה פה יקבל מה שמגיע לו בזמן".

#מוחמדסמארה #מסטירה

כתבות נוספות