על הכוונת של עכו: וויאם עמאשה וסוהיל ארמלי. אבו ענזה ועבאס יעזבו?

תהליך העברת הבעלות של הפועל עכו לידיים פרטיות נמצא כבר בשלבי סיום וברגע שייפתרו כל הגורמים לעיכוב בתהליך והוא יסתיים הקבוצה תחל באופן רשמי את הכנותיה לעונה הבאה שבה תשוב לליגת העל אחרי שנה של היעדרות. בזמן שרוב העיסוק הוא סביב עמדת המאמן, גם בעמדת השחקנים הנהלת הקבוצה כבר החלה לגבש החלטות לאחר שיחות פנימיות שלה על שחרור וקליטה אפשריים של שחקנים לקבוצה כאשר בין המועמדים להצטרף בקבוצה הביעו התעניינות בוויאם עמאשה, סוהיל ארמלי ויוסף אבו לאבן.

ייפרדו אחד מהשני בעונה הבאה? שחקני המגזר הערבי בסגל הפועל עכו

עמאשה, שלא שיחק בעונה האחרונה וגם עבר בה לא מעט טלטלות כאשר עוד לפני תחילתה סיכם בהפועל רעננה אך לבסוף עקב חילוקי דעות במשא ומתן ביניהם הוא לא נשאר במועדון, לאחר מכן חתם בהפועל תל אביב אך גם שם המצב לא האיר לו פנים ובחלון ההעברות האחרון סיים את דרכו באופן סופי לאחר שמלבד שלוש הופעות בתחילת העונה הוא לא שיחק כלל.

השחקן השני בו מתעניינת הפועל עכו הוא סוהיל ארמלי, הכישרון הצעיר והמבטיח שגדל במכבי ת"א והושאל לקבוצת הבת שלה בית"ר ת"א רמלה (מוכר לחלקנו גם בתור האחיין של), ארמלי משחק בתפקיד הקשר וכבש העונה 5 שערים. מדובר בשחקן התקפי, יצירתי ומוכשר שרק מחכה לפרוץ את דרכו בליגת העל.

על הכוונת של עכו. ארמלי

תמונה מתוך: הדף הרשמי בית"ר ת"א/רמלה

השחקן השלישי יוסף אבו לאבן שהשתייך במשך חצי עונה לבני לוד בליגה הלאומית, רשם אצלה 11 הופעות, כבש 2 שערים ואת חצי העונה השני העביר בליגה הפלסטינאית. כמו אבו לאבן גם כל שאר מהשחקנים המועמדים להצטרף לא קיבלו הצעה רשמית כיוון שהצעות רשמיות ייצאו רק לאחר שתסתיים העברת הבעלות באופן רשמי.

מבחינת סגל השחקנים של העונה האחרונה, מבין המועמדים לעזוב את הקבוצה נמצאים מוראד אבו ענזה ומחמוד עבאס ומי שככל הנראה ימשיכו עם עכו בליגת העל הם המגן דיאא לבאבידי שרשם עונה מצוינת ואחמד קסום שרשם גם כן עונה טובה מאוד, שניהם מחזיקים באופציה בחוזה שעכו תצטרך לממש אותה.

#מורדאבוענזה #סוהילארמלי #הפועלעכו #אחמדקסום #מחמודעבאס #וויאםעמאשה

כתבות נוספות