הפועל תל אביב מעוניינת בכישרון הצעיר אמיר חלאילה

הפועל תל אביב שרשמה בסוף העונה ירידה דרמטית לליגה הלאומית החלה כבר את הכנותיה לעונה הבאה ומי שצד את עיני ההנהלה הוא אמיר חלאילה. החלוץ ששיחק בעונה שעברה בהפועל רמת גן מהלאומית כמושאל, נרכש ע"י אלופת המדינה הפועל באר שבע כשבעונה שעברה עוד השתייך לבני סכנין.

מציג כישורים טכניים. חלאילה

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רמת גן

עונה לא פשוטה עברה על חלאילה שהחל בקיץ הקודם הליך בוררות נגד מועדון בני סכנין בסופו ניצח השחקן והפך לשחקן חופשי, מי שקפצה על המציאה הייתה הפועל באר שבע שראתה את הכישרון הצעיר כחלק מבנייה עתידית ומיד בתום הבוררות החתימה את השחקן ל4.5 שנים ושלחה אותו להשאלה בהפועל רמת גן בכדי להשתפשף ולקבל דקות משחק.

כבר בהתחלה הפגין אמיר את הכישורים שלו כשהציג טכניקה טובה והמשחק הזכור ביותר בו כיכב היה במסגרת גביע המדינה שבו התמודדה רמת גן נגד הפועל חיפה, באותו משחק נכנס החלוץ כמחליף והצליח להפוך פיגור לניצחון 2-1 כשהוא אחראי על שער ובישול גדולים. למרות כל ההתעניינות סביבו לא זכה השחקן לקרדיט גדול מדי ממאמן הקבוצה ליאור זאדה ואולי היה זה בעוכריו כשבסיום העונה הפסידה רמת גן את העליה לליגת העל וכמובן הדחה כואבת בחצי גמר גביע המדינה.

לאחר התצוגה בגביע. אמיר חלאילה

תמנונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רמת גן

הפועל באר שבע אמורה לקלוט בחזרה את השחקן כבר בעוד שבועיים בפתיחת האימונים אך נראה שיש מי שרוצה להיעזר בשירותיו של השחקן והיא לא אחרת מהפועל תל אביב שעוסקת בבניית הסגל ועל פי מטרות הבעלים רוצה להרכיב סגל לא יקר אך מוכשר וכזה שיוכל להתמודד על עליית ליגה בכל הכוח בעונה הבאה, אמיר חלאילה תואם את דרישות הקבוצה.

בסיטואציה שנוצרה יכולים שני הצדדים להרוויח כאשר המועדון האדום ירוויח שחקן שכבר טעם את הליגה הלאומית וכמובן בעל כישורים טכניים ואילו השחקן יקבל דקות משחק אותם ככל הנראה לא יזכה להרוויח בבאר שבע שעם הסגל היקר העמוס שלה ככל הנראה תרצה שהשחקן יקבל דקות משחק ואם אפשר בקבוצה בעלת קהל גדול וכמובן מטרות אשר יעזרו לחלאילה להשתפר ובעתיד לחזור לאלופה הנוכחית.

#אמירחלאילה #הפועלרמתגן #הפועלתלאביב

כתבות נוספות