הערב: טוואטחה ופרנקפורט בגמר הגביע הגרמני

הערב בשעה 21:00(שעון ישראל) ייצא לדרך גמר הגביע הגרמני בו יתמודדו בורוסיה דורטמונד ואיינטרכט פרנקפורט. בין סגל השחקנים של פרנקפורט נמצא גם הליגיונר טאלב טוואטחה שזוהי עונתו הראשונה במועדון. כזכור, טוואטחה עבר תקופת התאקלמות לא פשוטה בהגעתו לגרמניה ובעת האחרונה נראה שהצליח להשתלב וגם לקצור את הפירות על עבודתו הקשה כשכבש 2 שעריםו בישל שער אחד נוסף וכולם במסגרת משחקי הגביע.

קוצר את הפירות של עבודתו הקשה. טוואטחה

הערב ישחקו טוואטחה ופרנקפורט מול בורוסיה דורטמונד כך שלא מצפה להם משחק קל בכלל. המפגש האחרון בין השתיים הסתיים בתוצאה 3:1 לדורטמונד וגם הערב היא הפייבוריטית מבין השתיים אבל אולי המשפט "לגביע חוקים משלו" תופס בארצות אחרות כמו בישראל שביום חמישי האחרון הוכח כמה הוא נכון.

ואם בתחזיות עסקינן, התחזית צופה שטאלב טוואטחה יפתח הערב בהרכב וזאת לאור יכולתו במשחקים האחרונים. במידה ויצליח יחד עם קבוצתו להשיג את המטרה ולהניף את הגביע הוא יהיה שותף להישג היסטורי שכן משנת 1988 פרנקפורט לא הצליחה לעשות זאת.

המאמן ניקו קובאץ' גם התייחס לטאלב במסיבת העיתונאים שנערכה לקראת המשחק ואמר: "טאלב התפתח יפה ומשתלב יפה, במיוחד לאחר השערים שהבקיע במשחקי הגביע האחרונים. אני חושב שיש לו תפקיד חשוב ברגעים המכריעים"

יחגוג הערב הישג היסטורי יחד עם חבריו לקבוצה?

#טאלבטוואחה

כתבות נוספות