תיקו בין כפר קאסם לנצרת עילית במשחק הראשון. ההכרעה ביום שלישי הופכת למותחת יותר

לחץ בכניסות, אלפי אוהדים לבושים באדום ותפאורות מתגלגלות על גבי יציעים שלמים פתחו את המשחק בין נצרת עילית לכפר קאסם באצטדיון וינטר. חבורת השחקנים של שי מאור הגיעה לאחר הניצחון המתוק על עירוני טבריה שהעלה לה את הביטחון אך במקביל בקבוצה נערכו למפגש לא קל מול קבוצה השייכת ללאומית, הליגה אליה הם שואפים להגיע בעוד מספר ימים.

שחקני הקבוצות בתחילת המשחק

המשחק נפתח בלחץ גדול שהפעילה נצרת עילית, שחקני כפר קאסם נראו מעט מתרגשים ולחוצים מהמעמד והשליטה של נצרת עילית התממשה לשער יתרון שהכניס ללחץ את שחקני כפר קאסם. השליטה של האורחת נמשכה לאורך כל המחצית הראשונה ובכפר קאסם ידעו שהם יצטרכו לעלות אחרת לחלוטין כי כך לא ישיגו את מטרתם להגיע ביתרון למשחק המכריע בשבוע הבא.

כבר במחצית הראשונה הורגש חסרונו של מלך שערי הקבוצה, רן בן שמעון, זה התבטא בהתקפה שלא הצליחה לאיים על שער היריבה ומי שהיו צריכים להיות שם בזמן הנכון ובמקום הנכון כדי לכפר על זה הם שחקני ההגנה וכך אכן היה כאשר נרשמה הצלה מכריעה של השוער גיא סאלם והצלה נוספת של השחקן רועי הררי מקו השער. בשני הרגעים הללו הקהל של כפר קאסם החסיר פעימה מהפחד שבו קבוצתם תצטרך לחזור מפיגור גבוה יותר.

הקהל מכפר קאסם, לא נח לרגע.

מחצית שנייה נפתחה באווירה שונה לחלוטין מצידם של שחקני כפר קאסם שעשו את השינוי המיוחל ולאור יכולת טובה הרבה יותר גם הצליחו להשוות משער של מי אם לא אוהד אדלשטיין שחקן המפתח שכבש את שער השיוויון מבישול של טל ארז. כפר קאסם המשיכה ללחוץ ובמקביל נצרת עילית הצליחה לרשום מספר התקפות מתפרצות והמשקוף בשערו של גיא סאלם מנע מהם לעלות ליתרון בפעם השנייה. שחקני כפר קאסם ניסו להמשיך את המומנטום לאחר שער השיוויון אך החמצה אדירה של יוני רביבו מנעה גם מהם לעשות מהפך ותוצאת המשחק נשמרה תיקו 1-1 עד לסיום.

יש לציין את הכמות האדירה של אוהדי כפר קאסם שהגיעו לתמוך בקבוצתם והפעילו שלל תפאורות ואביזרי עידוד בתוך היציע, לא הפסיקו לשיר ולעודד את הקבוצה לאורך כל תשעים הדקות והרגע המרגש ביותר של האוהדים היה בפריסת דגל לזכרו של סוהיב פריג', שחקן העבר שנרצח ועל שמו נקראת הקבוצה בימים אלו.

התפאורה שהכין הקהל לזכרו של סוהיב פריג'

השחקן חליל פריג' אמר בסיום:" התחלנו את המשחק לא טוב הגענו למחצית השנייה אחרי שדיברנו ועלינו כמו גברים, אני מבטיח לכם שאת המשחק הבא נתחיל ישר כמו המחצית השנייה. קיבלנו טעימה קטנה מהליגה הלאומית וזה כבוד להיות במעמד הזה, אנחנו רוצים להשלים את המשימה ולעשות עוד עלייה."

מאמן כפר קאסם שי מאור אמר בסיום המשחק:" חזרנו למשחק במחצית השנייה וזה נתן לנו כוח להמשיך ולהאמין לקראת המשחק הבא, מאמין באמונה שלמה שנתאחד בימים הקרובים לקראת נצרת עילית, נעשה את זה ונשמח את כולם."

#כפרקאסם #הפועלנצרתעילית #חלילפריג #שימאור

כתבות נוספות