נוער הפועל קלנסוה ניצח ותפס את המקום השני. בדיע אבו ראס:"מגיע לשחקנים המוכשרים האלה מגרש ביתי&q

ללא מגרש ביתי ועם קושי גדול בתנאים, הנחיל נוער הפועל קלנסוה הפסד ראשון העונה להוד השרון ותפס את המקום השני בטבלה.

תחת הדרכתו של המאמן אווס עוואדי מגת ועוזרו יזיד ותד, נוער הפועל קלנסוה ניצח בשבת האחרונה 1-0 והנחיל הפסד ראשון להוד השרון משערו של מלך שערי הליגה מחמוד מוחמד. הוד השרון היא קבוצה בהתאם לקבוצת ליגת העל והיא בעלת סגל השחקנים הכי טובים ומוכשרים בליגה. לעומתה, הנוער של הפועל קלנסוה עבר קשיים רבים העונה ושיחק את כל משחקיו בחוץ במגרש בת חפר אך בכל זאת הצליח להתחרות על המקום השני מול קבוצות חזקות כמו פרדס חנה ופרדסיה.

הפועל קלנסואה הצליחה לגמור את הסיפור בניצחון מרשים על הפועל הוד השרון ועשתה זאת עם סגל שחקנים צעיר מאוד וארבעה שחקני הרכב משנתון 2000 שעוד לא הגיעו לגיל הנוער. התחרות על המקום השני נגרמה בשל העובדה ששלוש קבוצות עלו ממקום זה בשנה שעברה: קרית מלאכי, ביתר כפר סבא והפועל דלית אל כרמל כך שיש סיכוי גבוה מאוד שהמקום השני יעלה השנה ותשובה סופית תתקבל בחודש יולי.

קבוצת הנוער הפועל קלנסוה. עשו הישג מרשים על אף הקשיים

קרדיט גדול מגיע למאמן הקבוצה אווס עוואדי שהשקיע בקבוצתו על אף כל הקשיים ויש לציין שגם בשנה שעברה הוא סיים במקום השני עם קבוצת נערים א' של הפועל באקה וקיבל את הזכות לעלות לליגה הארצית.

מנהל המועדון ראאד תאיה הביע שמחה רבה ואמר: "מגיע לקלנסוה מגרש ביתי כי יש בכפר הרבה הרבה שחקנים מוכשרים"

בנוסף אליו, המנהל המקצועי בדיע אבו ראס שיבח את השחקנים על ההישג המרשים והוסיף: "שחקנים מוכשרים כאלה מן הראוי שיהיה להם מגרש ביתי ותנאים טובים יותר".

#הפועלקלנסוה

כתבות נוספות