בני סכנין: אבו סלאח מועמד לחזור, אפשרות שמארון גנטוס ייצא להשאלה

בזמן שמירוץ ההחתמות כבר התחיל וקבוצות אחרות בליגת העל כבר התחמשו והחתימו שחקנים מרכזיים, גם בבני סכנין התחילו לעבוד על העונה הבאה וסימנו כמה שחקנים אותם רוצים להביא על מנת לחזק את הסגל ואחת החוליות אותן רוצים לחזק היא חוליית ההגנה.

חוליית ההגנה של סכנין מורכבת היום מאברהם פאס שהאריך את חוזהו לעונה נוספת , סארי פלאח שצפוי להמשיך גם הוא בעונה הבאה ובסכנין חושבים על חיזוקים אפשריים כאשר כבר הביעו התעניינות בבלמים אעיד חבשי ועלאא אבו סלאח.

אבו סלאח הינו שחקן חופשי שבעונה שעברה שיחק בליגה הפלסטינאית בקבוצת שבאב אל חליל וכעת הוא חוזר לליגה הישראלית אחרי שבחלון ההעברות האחרון כבר נקשר שמו עם בני סכנין בה שיחק בעברו אך קבוצתו האחרונה הערימה קשיים ופסלה את חזרתו באותה תקופה. כיום מתגורר אבו סלאח בעיר סכנין ולטענתו אופציית החזרה לקבוצת בני סכנין היא המועדפת עליו מבין שלושת הקבוצות שהתעניינו בו אשר כולן שייכות לליגת העל.

יחזור לבני סכנין? אבו סלאח

מצדה של סכנין נוצר קשר עם השחקן אך הוא לא קיבל הצעה רשמית כמו שאר השחקנים בהם התעניינה הקבוצה כיוון שממתינים קודם כל להחתמתו של המאמן. המועמד הקרוב ביותר לחתימה הוא עמיר תורג'מן וזאת לאחר שהוצע לקבוצה מאמן זר(ספרד). נושא החתמת המאמן צפוי להיסגר בימים הקרובים אולי אפילו מחר ואז גם ההתעניינויות בשחקנים אותם ירצה גם המאמן החדש יהפכו להגשת הצעות רשמיות מטעם המועדון.

עוד בנושא החתמתו האפשרית של בלם נוסף בשורותיה של סכנין, הרי שזו עלולה להקטין את זמן המשחק של השחקן הצעיר מארון גנטוס שגם נבחר לתגלית העונה בסקר שנערך באתר יאללה ספורט. גנטוס קיבל הזדמנויות כמעט בכל משחק בסוף העונה הנוכחית כאשר בחלק מהמשחקים אפילו פתח בהרכב, רשם הופעות טובות מאוד במדי הקבוצה ועשה התקדמות גדולה. במידה ויצטרף בלם חדש לסגל, השחקן הצעיר צפוי לבקש לצאת להשאלה בקבוצה בה יקבל מספר דקות משחק גדול יותר אך ההעדפה שלו היא בראש ובראשונה להישאר בבני סכנין.

רוצה לקבל דקות משחק. גאנטוס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

#בניסכנין #מארוןגנטוס #עלאאאבוסלאח

כתבות נוספות