שחקני המגזר הערבי בליגת העל מסכמים את העונה שלהם ברשתות החברתיות

רגע לפני שהם יצאו לבלות או אולי אפילו תוך כדי הבילוי הראשון בתקופת הפגרה, הוציאו השחקנים הודעות סיכום עונה:

רמזי ספורי סיכם: "אחרי שכולם דיברו והורידו אותנו ליגה בתחילת העונה, הייתה לי הזכות להיות חלק מקבוצה צנועה ומצליחה למרות שכולם לא נתנו לנו סיכוי. זה התחיל עם גול בטדי המשיך עם גול בסמי עופר והסתיים בפלייאוף עליון מוצלח. רוצה להגיד תודה למשפחה שלי לחברים שלי לקבוצה ולקהל המדהים שקיבל אותי בחום מהרגע הראשון. אני שמח שהשגנו תמטרות שלנו לעונה הזאת וכולי תקווה ששנה הבאה תהיה עוד יותר מוצלחת"

האם יש פה רמז שהשנה הבאה תהיה עדיין "שלנו" והוא נשאר בסכנין?

איאד אבו עביד סיכם:

"וואו מה עברנו העונה? הכל מהכל בין אם זה חילופי מאמנים המשיך בחילוף הרבה שחקנים, חווינו הרבה עליות וירידות, זה לא היה קל לעבור תעונה הזאת . אבל בעזרת הרבה אמונה התמדה וכוח רצון סוף סוף סיימנו אותה. אתחיל בזה שאני רוצה להודות למשפחה שלי שתמיד היו לצידי, לחבריי השחקנים שתמכו בי לאורך כל העונה הקשה הזאת ושמהרגע הראשון נתנו לי להרגיש אחד מהם כאילו כבר שנים משחקים יחד, להנהלה שדאגה שלא ייחסר לי כלום. מבחינה אישית עברתי דברים לא קלים אבל אני בטוח שהדברים האלה רק חיזקו ועיצבו אותי יותר. כולי תקווה ואמונה שהעונה הבאה תהיה יותר מוצלחת. תודה"

סגס תמבי סיכם:

"איך אפשר לסכם עונה כזאת עם כול כך הרבה רגעים יפים לצד רגעים קשים וכואבים !! עונה שאף אחד כמעט לא ציפה להישג שעשינו , עונה שלמדתי בה המון . ועכשיו לפגרה קצרה ושוב חזרה לעבודה הקשה !"

סיראז' נסאר סיכם: (ולא הרבה במילים)

"עונה מלאה בעליות וירידות הצלחות ואכזבות נקווה לימים טובים ומאושרים יותר. קצת חופש לא יזיק , ננקה את הראש ונחזור יותר חדים ונחושים"

מוחמד גאדיר בחר לסכם את העונה במילה אחת בלבד:

"Done"

מחמוד קנדיל סיכם: "الى اللقاء في الموسم المقبل ان شاء الله، شكراً للجميع🙏😍😘❤️👏 להתראות בעונה הבאה בע״ה, תודה רבה לכולם🙏😍😘❤️"


כתבות נוספות