אוהד מסור של בני סכנין הכין הפתעה לשחקנים והצוות לכבוד סיום העונה

באימון האחרון של העונה הגיע האוהד המסור של קבוצת בני סכנין רמי גדבאן על מנת לחלוק כבוד אחרון לזכר שני אוהדי הקבוצה ניזאר שפיק דרויש ורשאד תחסין אבריק(בנו של השופט לשעבר תחסין אבריק) וכמדי עונה על מנת להודות לכל צוות הקבוצה ותומכיו על העונה המוצלחת. במהלך האימון הגיש רמי במתנה לאנשי הצוות וסגל השחקנים תמונות מעוצבות שהכין במיוחד עבורם.

רמי גדבאן אוהד את הקבוצה מאז עונת 2005-2006, מלווה את הקבוצה לכל משחק וזו הקבוצה הראשונה והיחידה שאהב ואהד אי פעם. כששאלנו את רמי מהי בני סכנין עבורו הוא לא היסס וענה: "קבוצת איחוד בני סכנין היא האוויר שאני נושם, הדם שזורם בעורקיי והחמצן שנמצא בדמי"

רמי וצוות בני סכנין

מה האירוע המשמעותי ביותר שחווית עם קבוצת בני סכנין בתור אוהד? כאשר חלקו עבורי כבוד לפני כארבע שנים במשחק הביתי נגד קבוצת מכבי חיפה וגם כאשר עשו לי הפתעה ליום הולדתי והגיעו לביתי ללא ידיעתי.

מה הזיכרון הכי מרגש שלך מהקבוצה? לא מזמן, דווקא העונה במחזור לפני האחרון כאשר ניצחנו את מועדון המיליונים של "מכבי חיפה" בפעם הרביעית העונה מתוך ארבע משחקים למרות שעבורי כל משחק אני חי חוויה מרגשת ומיוחדת משל עצמה

רמי והקבוצה לפני חלוקת המתנות

איפה אתה רוצה לראות את בני סכנין בעונה הבאה והאם אתה חושב שהיא תצליח להגיע לשם? כמובן שאני כמו כל אוהד אחר שאוהב ושואף לראות את הקבוצה זוכה בכל התארים, אבל אני בן אדם ריאלי ומודע לבעיה של הקבוצה מבחינה כלכלית שזה דבר שאף אחד לא יכול להסתיר לכן אני תמיד נשאר עם רגליים על הקרקע.

רמי יחד עם השחקן עידן שמש

זכינו פעם בגביע המדינה "זכיה היסטורית" והיינו במרחק של נגיעה וחצי בעונה שעברה מלשחזר את ההיסטוריה אבל זה לא קל בכלל, יש לציין שהליגה היום לא כמו לפני כמה שנים. צריך לקחת בחשבון את "מיץ' גולדהאר , את אלונה ברקת ואת אלי טביב שמחמשים את קבוצותיהם בסכומי עתק יחסית לקבוצות אחרות הנשענות על תרומות ובקושי עוברים בבקרה התקציבית בתחילת העונה וקבוצתנו הדוגמה למצב הזה לצערי. מבחינתי פליאוף עליון מקום חמישי עם תקציב מינימום של 12 מליון שקל הוא הישג אדיר ויש לציין שלצערי התמיכה של האוהדים למועדון בכלל ולשחקנים בפרט היא בינונית מינוס.

רמי יחד עם קפטן הקבוצה חאלד חלאילה

#בניסכנין

כתבות נוספות