מארון גנטוס:"הצוות המקצועי האמין בי, השחקנים הצעירים בסכנין רעבים לשחק"

מארון גנטוס, שחקן בני סכנין שרשם עונה ראשונה בקבוצת הבוגרים, קיבל את ההזדמנות מהצוות המקצועי והמאמן יוסי אבוקסיס להוכיח את יכולותיו על כר הדשא. מארון רשם את רוב הופעותיו בסיבוב השני העונה ובמשחקי הפלייאוף העליון בהן נפגשה סכנין עם קבוצות טובות שההתמודדות איתן לא הייתה פשוטה. יכולותיו הטובות של מארון לא נעלמו מעיני הצוות המקצועי וכמו כן לא נעלמו מעיני הקהל שהצביע לו ובחר בו לתגלית העונה של המגזר הערבי בליגת העל לאחר התמודדות צמודה עם שחקנים צעירים נוספים שרשמו עונה נפלאה.

ראשית דיבר מארון על הזכייה וההופעות שרשם בקבוצת הבוגרים העונה: "רוצה להגיד תודה רבה לכל מי שבחר בי זה מרגש מאוד. לקחתי כל הזדמנות שקיבלתי בשתי ידיים, כמעט את כל הפלייאוף העליון שיחקתי באופן קבוע ונתנו לי את ההזדמנות, הצוות המקצועי האמין בצעירים וזה משהו שלא היה קודם. אנחנו רעבים לשחק רק רוצים להיות על כר הדשא כמה שיותר"

הצוות המקצועי האמין בו. גנטוס

תמונה מתוך: העמוד הרשמי בני סכנין

לגבי העונה הבאה שלו ושל הקבוצה התייחס מארון: "בעונה הבאה אני לא יודע אם אהיה שחקן הרכב אבל מה שבטוח אני רוצה מאוד לשחק כמה שיותר והתעדוף הראשון שלי הוא לשחק בקבוצת בני סכנין. אני מקווה שבקבוצה יאמינו בי ויתנו לי דקות משחק כי אני מאוד רוצה להישאר כאן.

לגבי כל הקבוצה, בעונה הבאה אני מאמין שנצליח באותה המידה ונגיע לפחות לפלייאוף עליון ואולי גם נשיג כרטיס לאירופה זה כמובן תלוי גם בשחקנים שיגיעו. אני מקווה להיות מצטיין בעונה הבאה"

#מארוןגנטוס

כתבות נוספות