מאדום לצהוב: החל מהיום ז'אורז'יניו שחקן בית"ר ירושלים

היום(ראשון) הוצג ז'אורז'יניו באופן רשמי בקבוצת בית"ר ירושלים. הקשר הברזילאי סיכם תקופה של שנתיים במועדון בני סכנין במהלכן רשם 72 הופעו וכבש 13 שערים. כפי שפורסם ביאללה ספורט ז'אורז'יניו נפגש כבר בשבוע שעבר עם הבעלים של בית"ףר ירושלים אלי טביב, סיכם את תנאיו והמתין לסיום משחק הליגה האחרון על מנת להשלים את המעבר ולחתום על חוזה.

סוכנו של ז'אורז'יניו, איתן מזרחי, גם התייחס לנושא מעברו עוד לפני שהושלם ונחתם באופן רשמי וסיפר כי "ז'אורז'יניו מאוד התלהב מהמועדון, מהקהל, מהאווירה ומאלי טביב ואני חושב שעכשיו במיוחד כשהוא שמע שהגיע אלי אוחנה. גם במשחקים שהוא שיחק עם סכנין הוא ראה את האווירה מול בית"ר, ראה אווירה קסומה שהזכירה לו מועדונים גדולים בברזיל"

ז'אורז'יניו עצמו אמר במעמד החתימה: "אני רוצה להודות לאלי טביב ולסוכן שלי איתן מזרחי. לשחק מול בית"ר הייתה חוויה גדולה ואני מחכה כבר לחוות את זה מהצד השני".

עבר מאדום לצהוב. ז'אורז'יניו

ז'אורז'יניו השלים מעבר נדיר בכדורגל הישראלי שהוא מעבר ישיר בין שתי הקבוצות בני סכנין ובית"ר ירושלים כאשר מי שזכור שעשה זאת בעבר היה השחקן צחי אליחן כשעבר בדרך ההפוכה מבית"ר ירושלים לבני סכנין. כעת הוא מתחיל את תקופתו החדשה ובסכנין יעבדו על מנת למצוא את השחקן הנכון שיתפוס את מקומו בחלק ההתקפי.

#זאורזיניו #בניסכנין

כתבות נוספות