איחוד בדליית אל כרמל בין מכבי להפועל מתקרב? "לא נפתח את העונה במצב הנוכחי"

לאחר סיום עונה מרתק ומתיש, קבוצות ליגה א' צפון כבר התחילו לחמם מנועים לקראת העונה הבאה ועובדות על חיזוקים שיעזרו להן לסיים במקום טוב יותר מהעונה שחלפה לה. אחת הקבוצות ששרדה בליגה השלישית לאחר משחקי מבחן וללא ספק צריכה חיזוק נכון לעונה הבאה היא מכבי דליית אל כרמל שסיימה את העונה בצורה הכי מותחת שיש כשהפועל בני זלפה מליגה ב' הייתה יכולה לתפוס את מקומה, אך בסופו של דבר היא הצליחה לנצח ולסיים את העונה המאכזבת בטעם טוב ועם פנים קדימה לעונה הבאה.

יו"ר הקבוצה סאלח נסרלדין סיפר על השתלשלות האירועים בעונה שעברה וההשפעה שלה על ההכנות לעונה הקרובה:"לאחר העונה הקשה שעברנו ולא הרבה יודעים שהעונה הקודמת הייתה בספק מבחינת מכבי דליית אל כרמל. כנגד הקבוצה היו בוררויות ונאלצתי להפקיד מעל 200 אלף ש"ח כדי שהקבוצה תפתח את העונה, שלא נדבר על משכורות והכנת סגל שהיה כנראה לא מספיק בשביל להעביר עונה בצורה רגועה"

שחקני מכבי דליית אל כרמל. שרדו עונה קשה

עוד הוסיף נסראלדין על העונה הבאה: "מבחינה כלכלית ומבחינה מקצועית אנו חושבים על העונה הבאה ויש שני כיוונים על הפרק. הכיוון הראשון והמועדף הוא לעשות איחוד עם הפועל דליית אל כרמל שנמצאת בליגה ב' וליצור מצב של קבוצה אחת לעיר עם קהל אוהדים טוב, כרגע זה בשלב של שיחות. הכיוון השני הוא ליצור קבוצת אוהדים כפי שנהוג בשנים האחרונות ולדאוג לספונסר רציני ולמצב כלכלי טוב יותר ממה שקיים.

אני לא מתכוון לפתוח עונה ללא בסיס כלכלי מסודר, המטרה צריכה להיות בראש ובראשונה להעמיד קבוצה שתהיה בחלק העליון של הטבלה קבוצה ראויה וטובה. לליגה א' צריך מיליון שקל תקציב לפחות כדי שתהיה קבוצה סבירה ומי שלא חושב כך כנראה אינו מבין ומכיר את הליגה לכן אני בשיחות ודיונים במטרה למצוא פתרון הולם".

איחוד בין מכבי להפועל נמצא על הפרק

אם כך, נראה שהשמחה הגדולה מחגיגות ההישארות כבר התפוגגה וכעת בדליית אל כרמל עושים "חישוב מסלול מחדש" כדי למצוא את הדרך הנכונה שתוביל אותה למקום אליו היא רוצה להגיע או לפחות, לא להגיע למצב בו הייתה בעונה החולפת.

#מכבידלייתאלכארמל #הפועלדלייתאלכארמל

כתבות נוספות