ספואן חילו:"לא שיחקנו טוב במשחק האחרון שלנו אבל מרוצים מעונה מצוינת, גם בשנה הבאה אהיה באחי נצר

הירוקים קיוו לנצח בפעם השנייה ובמשחקם האחרון לעונה הנוכחית את העולה הרשמית לליגת העל ולסיים את העונה בטעם מתוק, אך לא הצליחו לעשות זאת על אף שהאורחים פתחו עם הרכב שני ונשארו עם 10 שחקנים. בנצרת יכולים להיות שמחים או לא על המקום השמיני והגעתם לפלייאוף העליון, אך מה שבטוח עבור אנשי אחי נצרת שהם יכולים להיות מרוצים מכמה שחקני בית שהתגלו ושיחקו בהרכב הראשון, צברו ניסיון והשתפרו.

מאז קיבל המאמן אדהם הדייה את המושכות, אחד השחקנים שקיבל את ההזדמנות מהמאמן הביתי הוא הקשר ספואן חילו אשר הראה יכולת גבוהה שלא נעלמה גם מעיניים נוספות מחוץ לנצרת ולאור יכולתו הוא קיבל גם זימון לנבחרת.

להתראות בעונה הבאה. חילו

הקשר הצעיר של אחי נצרת אמר ליאללה ספורט: "למרות הרצון שלנו לנצח אתמול ועל אף שהרבינו להחמיץ אני חושב שלא שיחקנו טוב אתמול. בגדול אני חושב שהעונה הזאת הייתה עונה מצוינת של הקבוצה, למרות שהמאמן הסתמך על סגל שברובו שחקני בית ושחקנים מקומיים שחלקם גם בוגרי מחלקת הנוער של אחי נצרת, הצלחנו להגיע לפלייאוף העליון והמכובד"

עוד הוסיף חילו על העונה האישית שלו: "ברמה האישית אני די מרוצה מהעונה שלי, מההזדמנות שקיבלתי ומההופעה שלי בכל משחק בו פתחתי, אדהם הדייה נתן בי אמון לצד כמה שחקני בית ואני חושב שצברנו ניסיון והשתפרנו. בשנה הבאה אני נשאר באחי נצרת ומקווה שעם השלד הנהדר של העונה הזאת, נגיע להישגים ותוצאות עוד יותר טובים".

צברו ניסיון. שחקני אחי נצרת

#ספואןחילו

כתבות נוספות