סכנין תצא לטרנר למשחק האחרון של העונה, אבו יונס הודה לשחקנים על הישגם

סכנין תצא לאצטדיון טרנר בבאר שבע למשחק האחרון של העונה וזאת לאחר יומיים בהם ערכה ערב סיכום עונה לשחקנים, הצוות וההנהלה וערכה את האימון האחרון עם יוסי אבוקסיס.

עבור שתי הקבוצות שייגשו הערב העונה כבר חתומה וגמורה, הפועל ב"ש היא אלופת המדינה ואילו סכנין מרוצה מהגעתה לפלייאוף עליון על אף שלא הצליחה להשיג את הכרטיס לאירופה. המשחק שייערך הערב יהיה הזדמנות עבור אבוקסיס, בפעם האחרונה על הקווים בתור מאמן סכנין, לתת הזדמנות לשחקנים הצעירים לשחק ולרשום ניצחון ליגה ראשון בטרנר העונה שייתן להם לסיים את העונה בטעם מתוק.

ביומיים האחרונים ערכה הקבוצה ערב סיכום עונה ופרידה מיוסי אבוקסיס במהלכו נפגשו השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה לארוחה משותפת ובסיומה נאמו הקפטן חאלד חלאילה, יוסי אבוקסיס שסיכם את תקופתו בהתרגשות גדולה ואבו יונס שהודה לשחקנים ולצוות המקצועי על הישגם העונה ולדבריו "אף אחד לא ציפה שנהיה במקום שהגענו אליו".

רוצים לסיים בטעם מתוק את העונה עם ניצחון בטרנר

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

באימון האחרון של הקבוצה ושל אבוקסיס בתור מאמן שנערך אמש(שישי) הייתה אווירה טובה. "באנו ליהנות" אמרו בקבוצה ובאווירה חיובית הערב יישחקו את משחקם האחרון לעונה הנוכחית ובכך יחתמו עונה עם הישג ההגעה לפלייאוף העליון ויסיימו סופית את התקופה עם יוסי אבוקסיס על הקווים ומאחורי הקלעים כבר התחילה העבודה על העונה הבאה בהיבט מחליפו כאשר עלו מספר שמות כמועמדים ועם אחד מהם גם נפגש אבו יונס לפני מספר ימים(עמיר תורג'מן) אך הנושא עדיין לא סגור וכעת בתום המשחק האחרון כל תשומת הלב תופנה אליו על מנת לסגור אותו ולהתחיל את ההכנות לעונה הבאה בצורה טובה.

משחק אחרון על הקווים בתור מאמן בני סכנין. אבוקסיס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

בהיבט השחקנים, מי שכבר ידוע שלא ימשיכו בקבוצה הם ז'אורז'יניו שמסוכם בבית"ר ירושלים וניר לקס שצפוי לשוב להפועל תל אביב. מי ששמם נמצא כרגע על הפרק הם מחמוד קנדיל, יובל אבידור ועידן שמש שבקבוצה רוצים שימשיכו כמו גם רמזי ספורי שצפוי לחזור להפועל תל אביב אך יש לו אופציה להישאר שנה נוספת בסכנין, בקבוצה סיפרו שהם רוצים להשאירו וכמוהם גם הוא מעוניין להישאר אך יחכו עם זה עד הגעת המאמן החדש.

במקביל, בקבוצה כבר הביעו התעניינות בשחקנים שיחזקו את הסגל לעונה הבאה ביניהם הקשר המוכשר של רעננה מוחמד שכר והבלם אעיד חבשי.

#בניסכנין

כתבות נוספות