סכנין סיימה את העונה עם הפסד במשחק האחרון בטרנר

המשחק האחרון העונה של בני סכנין נערך הערב באצטדיון טרנר בבאר שבע ומעבר לכך שהוא יחתום את העונה שלה, הוא גם יחתום את תקופתה עם אבוקסיס על הקווים. סכנין הגיעה למשחק ללא ז'אורזיניו שסיכם את תנאיו בבית"ר ירושלים וכצפוי במשחק האחרון של העונה ולא רק בגלל פצועים ניתן קרדיט למספר צעירים בהרכב. ברק בכר עלה עם הרכב משני אך ניתן היה לראות שחקנים שיכולים להיות בהרכב בכל רגע נתון, מעבר לכך בב"ש רצו לשמור על הנתון של אי הפסדים בטרנר עונה שנייה ברצף.

המשחק נפתח בשליטה צפויה של המארחת שהגיעה למספר מצבים אך לא כאלו שסיכנו יתר על המידה את אסף רז, שהמשיך לקבל את הקרדיט בשער לאור פציעתו של קנדיל. בדקה ה-36' נשלח כדור עומק נפלא למוחמד גדיר אקס סכנין שהקהל מאוד אוהב,גדיר ניסה לעבור את השוער אך הוכשל וכדור עונשין נשרק לטובת באר שבע, אוביידו הובאן התכבד בבעיטה והעלה את בכר וחניכיו ליתרון. בדקה ה-40' שוב זה מוחמד גדיר שכמעט הכפיל את היתרון כשנגח כדור קרן מחוץ למסגרת, עד להפסקה נשמרה התוצאה 1-0 לבאר שבע.

אבוקסיס. "סיים קדנציה עם הפסד אך עשה בסכנין עונה מרשימה"

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי בני סכנין

מחצית שנייה הייתה אפילו פחות טובה מהראשונה כששתי הקבוצות ניסו להגיע למצבים אך ללא חדות בהתקפה. באר שבע שהגיעה במטרה לשמר את רצף המשחקים ללא הפסד בטרנר התקרבה למטרה ובדקה ה-90' הבטיחה סופית את הנתון המדהים. מאור מליקסון החליף מסירות ברחבה ובבעיטה יפה לשער הכניע את אסף רז שבמהלך שלושת המשחקים שלו כשוער ראשון ספג שבעה שערים, נתון רע למדיי.

אבוקסיס שערך את משחקו האחרון וכאמור יאמן בעונה הבאה את בני יהודה, נפרד עם מספר מילות תודה לאנשי סכנין כשאמר בין היתר:"שמח להיפרד בטעם טוב, לא מאוכזב לרגע ורוצה להודות לכל הצוות של. עשינו עונה טובה ואני גאה בשחקנים."

#יוסיאבוקסיס #מוחמדגדיר #הפועלבארשבע #בניסכנין

כתבות נוספות