שתיים רבות השלישית מנצחת: חמזה מוואסי בן ה-16 הוחתם במ.ס אשדוד, המשפחה כבר מסמנת אירופה

כבר בתחילת השנה התעניינו בו הקבוצות הגדולות ביותר בארץ: באר שבע ומכבי תל אביב כאשר האחרונה כבר הגישה עליו הצעה והאלופה זימנה אותו להתרשמות, אך שתיים רבות והשלישית מנצחת והשבוע הוחתם השחקן הצעיר חמזה מוואסי במ.ס אשדוד. מוואסי, חלוץ נבחרת הנערים והכוכב של מכבי עמק חפר לפחות עד יום שבת הקרוב, מתגורר בבאקה אל גרבייה ושם התחיל לשחק בקבוצת הילדים. אז עוד אף אחד לא ידע עליו כלום, אך הכישרון שלו סומן מהר מאוד, מהר ממה שציפו.

שוחחנו עם עומר, אחיו של חמזה, וגילינו את הסיפור שעומד מאחורי השם חמזה מוואסי: "כולם אמרו לאבא שלו 'תיקח אותו למגרשים, הבן שלך תותח' וזה היה רק כשהוא היה רק בן 6. כולם אמרו לאבא שלי למה אתה לא בא למשחקים? ואז באמת התחלנו ללכת וראינו כמה הוא כשרוני. שלחנו אותו לקבוצה יהודית, מכבי עמק חפר, ושם הוא מאוד הצליח ומשם המון קבוצות רצו אותו ובימים האחרונים מ.ס אשדוד רכשה אותו"

כבר בגיל צעיר סומן על ידי הקבוצות הגדולות בארץ. חמזה מוואסי

עומר המשיך לספר על הדרך שעבר אחיו הקטן: "הוא שיחק 3 שנים בבאקה, 5 שנים בעמק חפר ועכשיו כבר נרכש ע"י קבוצה בליגה הבכירה. כשהיה בן 10 בא בחור מרמת גן לראות אותו ומאז כבר סימנו אותו וכל הקבוצות הכירו את הקליפ שלו. בכל שנה הבקיע חמזה בין 40 ל-50 שערים ואפילו בהתאחדות היו מסתכלים על הנתונים שלו, הוא הגיע לכל מקום אפילו לנבחרת הנערים ורשם שם כבר 9 הופעות".

אחיו של חמזה סיפר על בין 40 ל-50 שערים בכל עונה, אך העונה הזו חמזה כבר עבר את המספרים האלה ולא במעט. בעונה שעברה החלוץ הצעיר 60 שערים והעונה הנוכחית מאזנו עומד על 43 שערים כאשר מחר ישחק את המשחק האחרון שלו במדי עמק חפר ולפני שנערך למעבר דרומה.

רשם כבר הופעות בנבחרת הנערים. חמזה (עם חולצה מספר 20)

משפחתו של השחקן הצעיר מאוד מרוצה מההחתמה במ.ס אשדוד ובונה על זה כצעד משמעותי ומקפצה לעתיד: "חמזה ייכנס ישירות לקבוצת הנוער של אשדוד והוא חתום שם לשלוש שנים ככה שאנחנו מקווים שגם בשלוש שנים האלה תבוא לו אולי הצעה אפילו מחו"ל. אנחנו מאמינים בו, כל האנשים מאמינים בו והוא אוהב לשחק כדורגל הוא אוהב מה שהוא עושה. כל הכפר מכיר אותו רק תגידו חמזה מוואסי שחקן כדורגל וכולם יידעו מי זה".

אם כך, במהלך שלוש השנים הקרובות חמזה ימשיך להפגין את כישוריו בנוער של מ.ס אשדוד. ואם באותה נשימה כבר הוזכר שמה של האלופה שהביעה בו התעניינות, אולי גם עם חמזה מוואסי יהיה לנו סיפור סינדרלה כמו של לא מעט כישרונות שנשלפו ממ.ס אשדוד ברגע שעלו מקבוצת הנוער, היום משתייכים לסגל האלופה המכהנת והפכו לשמות הצעירים האטראקטיביים בליגת העל.

מקבל את כל התמיכה מהמשפחה. חמזה ואחיו עומר

צפו בקליפ הביצועים של חמזה הצעיר

#חמזהמוואסי

כתבות נוספות