סעיד דיאב מסכם עונה: "סיימנו עם טעם מר ואכזבה. הפועל רובי שפירא מועדון גדול עם קהל שהופך אותו

סעיד דיאב, הקשר המוכשר של הפועל רובי שפירא, התראיין לתכנית האוהדים בערוץ FANSEE וסיכם את העונה שלו ושל הקבוצה. כזכור, הפועל רובי שפירא סיימה את העונה בשבוע שעבר לאחר הפסד קשה לעירוני טבריה במגרשה הביתי שגם מנע ממנה להמשיך לנסות ולהגיע לליגה הלאומית דרך משחקי הפלייאוף. סעיד, שהפך לאחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה, רשם משחקים טובים ויציבות לאורך כל העונה ומעבר ליכולת הטובה שהפגין הוא גם התחבר מאוד לקהל המקומי שלא הפסיק לפרגן לו בכל משחק בו היה שותף.

ראשית נשאל סעיד לגבי המשחק האחרון בו הפסידה קבוצתו לעירוני טבריה ובכך נשללה לה האפשרות להמשיך ולנסות לעלות לליגה הלאומית דרך משחקי הפלייאוף: "במשחק הזה אני מרגיש שביזינו את הקהל. הכל הלך לנו הפוך. אנחנו לא מפילים על אף שחקן את ההפסד וידענו שאנחנו יכולים עם הסגל האיכותי שלנו לחזור גם מהפרש של שלושה שערים. הבקענו את הראשון, אחריו החמצנו הרבה והגול השלישי כבר הוריד אותנו לגמרי. כל ילד קטן יודע שמי שלא כובש סופג וזה מה שקרה. אני רוצה להגיד גם כל הכבוד למועמר קראקרה על משחק מצוין ובאמת מה שהיה חסר לנו קצת חדות בהתקפה היה להם.

איך המאמן הגיב לתוצאה כשירדתם בפיגור? מה הוא אמר לכם בחדר ההלבשה?

עודד לא צרח על השחקנים ולא ירד עליהם. הוא הרגיע אותנו, אמר שהכל בסדר ואנחנו מסוגלים וההזדמנויות כבר יגיעו אבל לצערי החמצנו אותן והשערים לא הגיעו. יש לנו יתרון על פני הקבוצות האחרות והוא שאנחנו כמו משפחה, חיבקנו את כולם אחרי ההפסד וגם את רז(השוער) אחרי הטעות שלו. אנחנו מאוד מחוברים אחד לשני.

מחובר לשחקנים ולקהל. סעיד דיאב

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רובי שפירא חיפה

הקבוצה מגדירה את העונה הזו ככישלון?

למרות שסיימנו את העונה עם טעם מר והרבה אכזבה ותסכול, אם נהיה אמיתיים והיו אומרים גם להנהלה וגם לאוהדים בתחילת העונה שהפועל רובי רק בנתה את הקבוצה שהיא תסיים במקום השני כולם היו קונים את זה. כמובן שתכננו לסיים במקום הראשון ולעלות ממנו ליגה אבל כולם יודעים כמה זה קשה בטח שכל הסגל חדש ולא שיחקו אף פעם ביחד.

ההתחלה שלנו בליגה גם הייתה קשה עם קבוצות קשות. הרבה שחקנים גם נפצעו לנו במהלך הדרך(סאמר ותאמר עם פציעות ארוכות), חלק גם עזבו(אורן עידו), במשחקים החשובים חלק לא היו איתנו והרבה דברים קרו הפוך. היו עוד דברים שפגעו בנו במהלך הדרך למשל זה שלא היה לנו מגרש ביתי וכולם יודעים כמה זה חשוב, לפני שהוחלט על עכו שיחקנו כל שבוע במשחק אחר וגם באימונים לא היה לנו מקום קבוע להתאמן עד שזה הסתדר. כמובן שכל זה לא תירוץ אבל הנקודות שאיבדנו בגלל הביתיות בהתחלה בדיעבד אולי היו מביאות אותנו לסיים במקום הראשון היום.

עברו הרבה קשיים במהלך העונה. סעיד ושחקני הפועל רובי שפירא

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רובי שפירא חיפה

הפועל רובי שפירא זה מועדון גדול שמשחק בליגה לא גדולה והקהל רק הופך אותו לגדול יותר. בקבוצות הגדולות ביותר רואים קהל שעוזב אחרי הפסדים ואותנו דחפו לאורך כל העונה גם אחרי התוצאות הקשות. כל הכבוד לקהל, אני רוצה להגיד להם כמה אני אוהב אותם וכמה הם עזרו לנו לאורך כל העונה ובכלל לכל השחקנים מגיע לכולם כל הכבוד.

במידה ונסתכל לעבר העונה הבאה, לדעתך עודד קוטר צריך להמשיך על הקווים?

לדעתי עודד צריך להמשיך, הוא מאמן מצוין לדעתי, אחד שמבין הרבה כדורגל. עודד הוא היחיד, לפחות בליגה הזאת, שמכין אותך בדיוק בהתאם לכל שחקן בקבוצה היריבה גם באימונים. חשוב להגיד שאנחנו לא מפילים עליו את התיק.

הסתיימה העונה ואתה בטח כבר חושב על ההמשך, במידה ותגיע הצעה מהליגה הלאומית אתה תעדיף לשחק שם?

כל שחקן רוצה להתקדם כמובן שאם תבוא הצעה מפתה לא מבחינת כסף אלא מבחינת מעמד וחשיפה. לא כל קבוצה תיתן לי את מה שהיה לי ברובי מקווה שבסוך הכל יהיה בסדר.

כל המחמאות מגיעות לו. הקהל של הפועל רובי שפירא

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל רובי שפירא חיפה

#סעידדיאב #הפועלרובישפירא

כתבות נוספות