סוכנו של ז'אורז'יניו על בית"ר ירושלים: "הוא התלהב מהקהל, מהאווירה ומאלי טביב. זה ה

ז'אורז'ינו, שחקן בני סכנין, יעזוב את הקבוצה בתום העונה כשהשאלה המרכזית שנשאלה לאחרונה היא באיזה מועדון ישחק הקשר הבריזלאי בעונה הבאה. בשבוע האחרון לאור התעניינות בית"ר ירושלים בשחקן, נפגש ז'אורז'יניו עם הבעלים של הקבוצה אלי טביב כאשר בסיום הפגישה השניים הגיעו להסכמות אך הוא עדיין לא חתם על חוזה בקבוצה.

סוכנו של ז'אורז'יניו ושחקן העבר של בית"ר ירושלים, איתן מזרחי, אמר אמש(רביעי) בראיון לערוץ האוהדים FANSEE: "בתקופה האחרונה יש הרבה דיבורים לגבי ז'אורזיניו, כרגע זה במשא ומתן ושום דבר עוד לא סגור באף מקום. אנחנו בוחנים והוא יצטרך לקבל את ההחלטה שמתאימה לגביו"

הוא נמצא רגע לני חתימה גורלית. ז'אורז'יניו

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

על המשא ומתן עם בית"ר ירושלים סיפר מזרחי: "הוא מאוד התלהב מהמועדון, מהקהל, מהאווירה ומאלי טביב ואני חושב שעכשיו במיוחד כשהוא שמע שהגיע אלי אוחנה. סיפרתי לו גם כשהוא הגיע לפה על המועדון כי אני גדלתי במועדון הזה וזכיתי איתו באליפויות, אמרתי לו שלשחק בארץ ולא לשחק בבית"ר זה לא להרגיש את הכדורגל האמיתי. גם במשחקים שהוא שיחק עם סכנין הוא ראה את האווירה מול בית"ר, ראה אווירה קסומה שהזכירה לו מועדונים גדולים בברזיל. אז לי באופן אישי הוא אמר על האווירה הזו וש'אם אני אשחק שם אני אוכל להרגיש מה זה באמת אווירה ולשחק ברמה גבוהה' ".

על ההתעניינויות הנוספות לגביו אמר סוכנו של הקשר: "אני יכול לומר ש- 90% מהמועדונים בארץ פנו אליי, כולל הגדולות"

התלהב מהקהל של בית"ר ירושלים. ז'אורז'יניו

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

להערכתך מבחינת ההרגשה של השחקן, לאן נוטה דעתו ואיפה הוא רואה את עצמו?

"ברור שהוא ירצה להתקדם ולעשות צעד קדימה לאחת מהקבוצות שתעשה משחקים במפעלים האירופאים, זו תהיה בשבילו קפיצת מדרגה ואם תהיה הצעה מפתה מאחת הגדולות ברור שהוא ירצה לשחק שם. אני באופן אישי חייב לומר הרי זה ברור שאני בא מאהבת המועדון הזה כי גדלתי בו וזכיתי איתו באליפויות אז יש לי משהו מעבר אני לא יכול להכחיש, אז אני גם רוצה ששחקן כזה מהסוג שלו יגיע לבית"ר ואם יגיע לבית"ר הוא יוכל לשדרג אותה בצורה מאוד משמעותית. לבית"ר יש היום סגל בריא מכל הבחינות ואני חושב שזה יכול להיות מקום יוצא מן הכלל עבורו וגם הקהל והאוהדים של המועדון הזה ייהנו ממנו"

אם יקבל אותה הצעה מכולן ההעדפה היא לחתום בבית"ר ירושלים?

"אני לא אשקר. אני מכוון אותו לבית"ר ואשקר אם אגיד שלא. כששואלים אותי אני תמיד אומר בית"ר אבל בסופו של דבר ההחלטה תהיה חייבת להיות שלו ואם זה תלוי בי ורק בי אז ברור שאני רוצה שישחק בבית"ר".

מתי הנושא צפוי להיסגר?

"יש לו גם הצעות מחו"ל והוא צריך בימים הקרובים לקבל את ההחלטות שלו".

#זאורזיניו #בניסכנין

כתבות נוספות