גיא סלם: "הגעתי לכפר קאסם במטרה לעלות ליגה, מחר זה המאני טיים"

בתחילת העונה הגיע גיא סאלם שוער מ.ס כפר קאסם מליגה א' דרום לקבוצה לאחר שעבר מהפועל ירושלים מהליגה הלאומית והיה חלק מאותם שמות שהוחתמו במטרה לעלות ליגה. רצה הגורל והשוער שחווה עונה מלאת הפתעות יכול להתמודד עם אותה הפועל ירושלים על העלייה לליגה הלאומית, הסיכויים אומנם קלושים משום שצריכים לקרות מספר דברים שקשה לקבוע שאכן יקרו אך במידה וכן זאת תהיה סגירת מעגל אפשרית לשוער ואולי חזרה לליגה הלאומית על חשבון אותה קבוצה שעזב.

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם גיא על העונה שעברה וכמובן לקראת משחק המבחן נגד עירוני טבריה מליגה א' צפון שלאחריו נדע האם האפשרות שיפגוש את הפועל ירושלים אכן עלולה להתרחש.

ירדת מהליגה הלאומית ואתה רחוק שלושה משחקים מחזרה אפשרית לשם

הגעתי לכפר קאסם במטרה לעלות ליגה וזה מה שהובהר לי מההתחלה, היו"ר בילאל בדיר תכנן ובנה קבוצה שעלייה תהיה בראשה ולמרות שעברנו מכשולים לא פשוטים במשך העונה הנה אנחנו רגע לפני משחק גדול שיכול לקרב אותנו למטרה.

אתם כרגע סוג של הפתעה לאחר שהדחתם את נס ציונה וכפר שלם שסיימו לפניכם ועוד במשחקי חוץ, מחר זה הופך אתכם לפייבוריטים?

אני חייב לומר את האמת, יותר מצליח לנו כשאנחנו במגרשי חוץ. אני ממש לא יודע מה הסיבה אבל זה משהו עובדתי ועם זה אנחנו כרגע ממשיכים ונמצאים במצב של מאני טיים. מחר שוב נשחק במגרש שהוא מוגדר "מגרש חוץ" למרות שהוא נטרלי אבל זה יכול להיות עוד רגע גדול עבור המטרה שלנו.

סלם חוגג לאחר העלייה לגמר המחוזות

צילום: מערכת יאללה ספורט

קיימת אפשרות שתפגוש את הפועל ירושלים במשחקי המבחן על העלייה לליגה הלאומית, אתה חושב על זה?

מבחינתי זה יהיה מאוד פיקנטי בכל זאת היא הקבוצה האחרונה שלי ויהיה לי הרבה דברים לומר בנושא אם וזה יקרה, אך הסיכוי לכך מאוד קלוש ולא ממש רלוונטי כרגע, אני מעדיף להתרכז אך ורק במשחק נגד עירוני טבריה כי זה המכשול הקרוב.

במידה ולא תצליחו "לסמן וי" על המטרה שהיא כמובן עליית ליגה, אתה תישאר בכפר קאסם או שחזרה לליגה הלאומית זאת אפשרות מועדפת?

כפר קאסם זה בית חם, יש כאן אנשים מאוד מחוברים ורוצים להצליח, היו"ר בילאל הוא דמות מאוד יקרה לי ואני שמח שהכרתי אותו. אני מאוד רוצה לשמח אותו ואת האוהדים בעליית ליגה מקווה גם שאצליח. אם נצליח או לא אני לא יכול לומר בצורה גורפת שאני אשאר אבל אני אשמח מאוד להמשיך כאן במידה ולא יהיו אפשרויות טובות יותר.

הדיבורים בקרב אנשי כפר קאסם הם על הרמה בליגה א' דרום שהיא לא נופלת מהרמה בליגה הלאומית ובטח טובה יותר מליגה א' צפון, זה משהו שנותן ביטחון לשחקנים?

שמעתי את מה שאתה מדבר עליו אבל אנחנו כאן לא מתייחסים לזה, אנחנו באים ממוקדים ויודעים שיהיה קרב לא פשוט גם לטבריה יש ניסיון במעמדים האלו. שי (המאמן) הכין אותנו טוב למשחק ונעשה את המיטב להוציא תוצאה טובה כי ההכנות היו טובות.

#מסכפרקאסם #גיאסלם

כתבות נוספות